Лісівники Рівненщини та Волині готуються розпочати лісокультурну кампанію
Продовжуємо розвивати природно-заповідний фонд України!

Північно-Західне міжрегіональне управління взяло участь у заходах з відзначення Міжнародного дня лісів

Керівництво Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства взяло участь у заходах з відзначення Міжнародного дня лісів. Зокрема, відбулися тематичні зустрічі з вихованцями учнівських лісництв, на який лісівники не лише розповіли про важливість лісів для екосистеми, а й заохотили школярів продовжити вивчати лісове господарство у профільних навчальних закладах, щоб у майбутньому поповнити лісову галузь високоосвіченими працівниками.

Продовжити читання→

21 березня світова спільнота відзначає Міжнародний День лісів

21 березня світова спільнота відзначає Міжнародний День лісів. Він був започаткований за рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй 28 листопада 2012. Цього року лісівники всієї України знову беруть участь у реалізації програми Президента «Зелена країна». За три роки в рамках цієї програми в державі буде висаджено 1 млрд. дерев і збільшено за 10 років площу лісів України на 1 млн. га.

Продовжити читання→

Зміни лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів

З метою посилення контролю в галузі охорони, збереження, невиснажливого використання лісових ресурсів місцевого значення, забезпечення відновлювальних властивостей лісу та наповнення місцевих бюджетів, Північно-Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства ініціювало внесення змін до діючих нормативно-правових актів щодо погодження та затвердження лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів у звязку зі зміною постійних лісокористувачів на території здійснення повноважень міжобласного управління.

Продовжити читання→

Повідомлення про проведення другої лісовпорядної наради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2023
року № 112 «Про затвердження Порядку здійснення лісовпорядкування»,
відповідно до пункту 22, Північно – Західне регіональне управління лісового та
мисливського господарства повідомляє про проведення другої лісовпорядної
наради з розгляду основних положень організації і розвитку лісового
господарства 28.03.2023 року в режимі Google meet – конференції

Продовжити читання→

На землях держлісфонду Рівненської та Волинської областей заплановано посадити 3,5 тис га лісових культур

Північно-Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства завершує розгляд проектів лісових культур та погоджує зведені відомості проектів філій Поліського офісу ДП «Ліси України» та інших лісокористувачів, які не підпорядковані Державному агентству лісових ресурсів України.

Продовжити читання→

Повідомлення про проведення другої лісовпорядної наради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2023 року № 112 «Про затвердження Порядку здійснення лісовпорядкування», відповідно до пункту 22, Північно – Західне регіональне управління лісового та мисливського господарства повідомляє про проведення другої лісовпорядної наради з розгляду змін до матеріалів лісовпорядкування 27.03.2023 року  в режимі Google Meet – конференції  по наступних філіях:

Продовжити читання→

Рівненщина готується протидіяти можливим надзвичайним ситуаціям

Недопущення спалаху кору, запобігання масовим пожежам та забезпечення населення водними ресурсами, – про це повідомляє Рівненська ОДА.

Ці питання розглянули під час Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Віце-прем’єр-міністра з відновлення України ― Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова.

Продовжити читання→

На Рівненщині зросла чисельність диких тварин

На Рівненщині зросла чисельність диких тварин, – такі дані обліку, який провели мисливські господарства краю.

Станом на 1 січня 2023 року в області зросла кількість основних видів мисливських тварин, зокрема налічується 15872 косулі (2022 р – 15552), 654 кабани (477 – у 2022 р.), 1494 оленя благородних (1326 – у 2022р), а також 1091 лось (1068 – у 2022 році.), який занесений до Червоної книги України.

Продовжити читання→

Розпочало роботу Північно-Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства

✅Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 вересня 2022 року № 1003 «Деякі питання реформування управління лісової галузі», наказу Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства № 1 від 01.03.2023 року розпочато здійснення Північно-Західним міжрегіональним управлінням лісового та мисливського господарства покладених на управління повноважень та функцій в галузі лісового та мисливського господарства з 01.03.2023 року.

Продовжити читання→