Повідомлення про проведення другої лісовпорядної наради по СЛАТ “Тур”

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2023 року № 112 «Про затвердження Порядку здійснення лісовпорядкування», відповідно до пункту 22, Північно – Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства повідомляє про проведення другої лісовпорядної
наради з розгляду основних положень проєкту організації та розвитку лісового господартсва по СЛАТ “Тур” Волинської області.

Продовжити читання→

Повідомлення про проведення лісовпорядної наради з розгляду матеріалів лісовпорядкування сільськогосподарського приватного підприємства “Дружба”

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2023 року № 112 «Про затвердження Порядку здійснення лісовпорядкування», відповідно до пункту 22, Північно – Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства повідомляє про проведення лісовпорядної наради з розгляду матеріалів лісовпорядкування  16.05.2024 року  в режимі Google meet – конференції  по СГПП “Дружба”, розташованого за адресою: Волинська область, Луцький район, с. Журавичі. вул. Колгоспна, 27

Продовжити читання→

Освіта майбутніх лісівників

Заступник начальника Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського Борис Бабеляс разом з провідним інженером лісого господарства Поліського лісового офісу Русланом Войцеховським та представниками Ківерцівської, Володимир-Волинської, Колківської філій ДП «Ліси України» взяли участь у розширеному засіданні кафедри лісового та садово-паркового господарства Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Продовжити читання→

Перевірки тривають

Фахівці Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства продовжують проводити спільні рейди з працівниками державної лісової охорони філій Поліського лісового офісу ДП «Ліси України» у Волинській та Рівненській областях.

Продовжити читання→

Тривають спільні рейди

Працівники Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства продовжують здійснювати спільні рейди з охорони державного мисливського фонду за участі представників екоінспекції, поліції та державної лісової охорони філій Поліського лісового офісу ДП «Ліси України».

Продовжити читання→

Завершення посадки лісу

Лісокористувачі Волинської та Рівненської областей завершили садіння лісових культур у рамках весняної лісокультурної кампанії 2024 року. Цьогоріч, зважаючи на погодні умови, роботи закінчили незвично рано. 🌱🌱🌱

Лісокористувачі Волинської області різних форм господарювання провели лісовідновлення на площі 1390,8 га, де висадили майже 9 мільйонів штук сіянців основних лісоутворюючих порід (дуб, сосна звичайна). Також на Волині створено 13,4 га нових лісів, на земях, де їх раніше не було.

Продовжити читання→

Про перенесення другої лісовпорядної наради з розгляду змін до матеріалів лісовпорядкування по СВСК “Селянський ліс” Костопільського району

Враховуючи отримані зауваження та застереження від громадської організації під час оприлюднення матеріалів лісовпорядкування, проведення наради переноситься, до розгляду та врахування зазначених зауважень.
Час та дата проведення наради буде оприлюднено додатково.

Повідомлення про проведення лісовпорядної наради з розгляду матеріалів лісовпорядкування ТзОВ “Прогрес” Волинської області

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2023 року № 112 «Про затвердження Порядку здійснення лісовпорядкування», відповідно до пункту 22, Північно – Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства повідомляє про проведення лісовпорядної наради з розгляду матеріалів лісовпорядкування  30.04.2024 року  в режимі Google meet – конференції  по ТзОВ «Прогрес», розташованого за адресою: Волинська область, Володимир – Волинський  район, с. Білин.

Продовжити читання→

Тривають перевірки до роботи в пожежонебезпечний період

Тривають перевірки готовності лісокористувачів різних форм управління, які здійснюють свою діяльність на території Рівненської та Волинської областей, до роботи у пожежонебезпечний період 2024 року.
Цього тижня фахівці Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства спільно з ГУ ДСНС України в Рівненській області, державною охороною філії «Висоцьке лісове господарство» ДП «Ліси України» відпрацьовували алгоритм дій під час гасіння лісових пожеж та у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Продовжити читання→