Рівненській та Волинській областях – весняна лісокультурна кампанія

На сьогодні, лісокористувачі Рівненської та Волинської областей висадили майже 23 млн штук сіянців основних лісоутоворюючих порід на площі 3213 га.

Зокрема, філії ДП «Ліси України» висадили понад 21 млн штук сіянців на площі майже 2940 га. Ще 274,7 га заліснили інші лісокористувачі, які посадили 1,7 млн штук сіянців.

У Рівненській області висаджено майже 16 млн штук сіянців на площі 2118 га, зокрема 1 мільйон сіянців на площі 143 га висадили інші лісокористувачі.

Продовжити читання→

Повідомлення про проведення третьої лісовпорядної наради

    

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2023 року № 112 «Про затвердження Порядку здійснення лісовпорядкування», пункту 22, з врахуванням вимог передбачених Законом України «Про оцінку впливу на довкілля», Північно – Західне регіональне управління лісового та мисливського господарства повідомляє про проведення третьої лісовпорядної наради 03.05.2023  року  в режимі Google MEET – конференції: 

Продовжити читання→

У Рівненській області в розпалі весняна висадка лісу

У Рівненській області в розпалі весняна висадка лісу. Окрім заліснення зрубів цього та минулого років, лісівники краю створили 26,5 га нових лісів

Щоправда ділянки, які планувалися під цьогорічну весняну лісокультурну кампанію, але нині затоплені водою, лісівники вирішили заліснювати восени. Тим часом підготували під висадку лісових культур уже цьогорічні зруби.

На Рівненщині лісівники висадили 13,9 млн штук сіянців основних лісоутворюючих порід (у нас це сосна та дуб) на площі понад 1855 га.

Продовжити читання→

Брифінг «Безпечний Великдень»

З розумінням ставитися до заборони відвідувати лісові масиви, дотримуватися правил пожежної безпеки, відпочивати лише у спеціально відведених місцях, – напередодні Великодня начальник Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Володимир Панчук звернувся до громадян під час брифінгу «Безпечний Великдень», який відбувся в обласній військовій адміністрації.

Продовжити читання→

Повідомлення про проведення другої лісовпорядної наради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2023
року № 112 «Про затвердження Порядку здійснення лісовпорядкування»,
відповідно до пункту 22, Північно – Західне регіональне управління лісового та
мисливського господарства повідомляє про проведення другої лісовпорядної
наради з розгляду змін до матеріалів лісовпорядкування 17.04.2023 року в
режимі GOOGLE MEET – конференції по філії «Ківерцівське лісове
господарство» ДП «Ліси України».

Продовжити читання→

Нарада з питань організації заходів із протидії пожежам у природних екосистемах

Начальник Північно-Західного міжобласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Панчук взяв участь у відеоселекторній нараді з питань організації заходів із протидії пожежам у природних екосистемах у 2023 році.

Продовжити читання→