Рівненській та Волинській областях – весняна лісокультурна кампанія

На сьогодні, лісокористувачі Рівненської та Волинської областей висадили майже 23 млн штук сіянців основних лісоутоворюючих порід на площі 3213 га.

Зокрема, філії ДП «Ліси України» висадили понад 21 млн штук сіянців на площі майже 2940 га. Ще 274,7 га заліснили інші лісокористувачі, які посадили 1,7 млн штук сіянців.

У Рівненській області висаджено майже 16 млн штук сіянців на площі 2118 га, зокрема 1 мільйон сіянців на площі 143 га висадили інші лісокористувачі.

До слова, на весну 2023 року в Рівненській області та Волинській областях заплановано створити 3817 га лісових культур, з них 2507 га – в Рівненській області.

Нагадуємо, що ділянки, які планувалися під цьогорічну весняну лісокультурну кампанію, але були затоплені водою, лісівники вирішили заліснювати восени. Тим часом підготували під висадку лісових культур уже цьогорічні зруби.

Про хід реалізації програми Президента «Зелена країна» всі охочі можуть дізнатися на сайті zelenakraina.gov.ua, де щотижня оновлюються дані. Північно-Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства здійснює свої повноваження на території Рівненської та Волинської областей.