![](https://i0.wp.com/nw.forest.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/fe9d68bf-80e4-4317-ac34-4f053ef00b90-225x300.jpg?resize=225%2C300&ssl=1)
Начальник Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Володимир Панчук бере участь у науково-практичній конференції, яка присвячена пам’яті та 100-річчю з Дня народження професора С.А. Генсірука «Природно – ресурсний комплекс Західного Полісся в контексті сталого розвитку». Конференція відбувається на базі Надслучанського інституту Національного університету водного господарства та природокористування у м. Березне.
З впровадженням сучасних електронних технологій, лісовa галузь зараз особливо потребує високоосвічених фахівців лісового господарства. Тому робота профільних навчальних закладів в одному з найбільш лісистих регіонів України – нині вкрай важлива, – наголосив Володимир Панчук, – особливо приємно, що велика увага тут звертається на науково- дослідну роботу.