У лісах Рівненщини збільшилася кількість звірів

Фахівців Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства завершили облік чисельності мисливських тварин у мисливських господарствах Рівненської області.
За зведеною статистичної інформацією у 2024 році зросла кількість усіх видів мисливських тварин. Зокрема, чисельність козулі збільшилася з 15872 у 2023 році до 16353 у 2024 році, кабана – з 654 (2023 р.) до 862 (2024р.), оленя благородного – з 1494 (2023р.) до 1598 (2024р.).

Продовжити читання→

Повідомлення про проведення третьої лісовпорядної наради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2023 року № 112 «Про затвердження Порядку здійснення лісовпорядкування», пункту 22, з врахуванням вимог передбачених Законом України «Про оцінку впливу на довкілля», Північно – Західне регіональне управління лісового та мисливського господарства повідомляє про проведення третьої лісовпорядної наради 08.03.2024 року в режимі Google MEET – конференції: Філії «Ковельське лісове господарство» ДП «Ліси України» розташованого за адресою м.Ковель, вул. Холмська, 46.

Продовжити читання→

Відбулося засідання лісокультурної ради

Засідання лісокультурної ради Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства відбулося у Луцьку під головуванням начальника управління Сергія Чуприни, за участі фахівців Поліського офісу ДП «Ліси України», міжрегіонального управління та Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Під час роботи лісокультурної ради відбулося обговорення основих вимог до складання проектів лісових культур природного поновлення та плантацій лісокористувачів Волинської та Рівненської областей.

Продовжити читання→

Триває облік чисельності мисливських тварин

Відповідно до рекомендацій Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства користувачі мисливських угідь Рівненської та Волинської областей проводять первинний облік чисельності мисливських тварин.
Законодавство зобов’язує користувачі мисливських угідь щороку проводити первинний облік чисельності мисливських тварин, вивчити їх стан та подати цю інформацію в міжрегіональне управління.

Продовжити читання→