Повідомлення про проведення другої лісовпорядної наради

Відповідно до пункту 19, 22, постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2023 року № 112 «Про затвердження Порядку здійснення лісовпорядкування», Північно – Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства з врахуванням зауважень та пропозицій озвучених на попередній лісовпорядній нараді, повідомляє про проведення другої лісовпорядної наради з розгляду доопрацьованих ВО «Укрдержліспроектом» основних положень проєкту організації та розвитку лісового господарства по філії «Ковельське лісове господарство» ДП «Ліси України». Відповідна нарада буде проводитись в режимі GOOGLE MEET – конференції – 09.02.2024 року о 10 годині.

Продовжити читання→

Повідомлення про проведення третьої лісовпорядної наради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2023
року № 112 «Про затвердження Порядку здійснення лісовпорядкування», пункту 22, з врахуванням вимог передбачених Законом України «Про оцінку впливу на довкілля», Північно – Західне регіональне управління лісового та мисливського господарства повідомляє про проведення третьої лісовпорядної наради 25.01.2024 року в режимі Google MEET – конференції: Філії «Ковельське лісове господарство» ДП «Ліси України» розташованого за адресою: м.Ковель, вул. Холмська, 46.

Продовжити читання→

Повідомлення про проведення другої лісовпорядної наради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2023 року № 112 «Про затвердження Порядку здійснення лісовпорядкування», відповідно до пункту 22, Північно – Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства повідомляє про проведення другої лісовпорядної
наради з розгляду основних положень проєкту організації та розвитку лісового господартсва по філії «Любешівське лісомисливське господарство» ДП «Ліси України». Відповідна нарада буде проводитись в режимі GOOGLE MEET – конференції – 18.01.2024 року о 15 годині.

Продовжити читання→