Повідомлення про проведення технічної наради з розгляду особливостей камеральної обробки матеріалів лісовпорядкування

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2023 року № 112 «Про затвердження Порядку здійснення лісовпорядкування», відповідно до пункту 22, Північно – Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства повідомляє про проведення технічної наради з розгляду особливостей камеральної обробки матеріалів лісовпорядкування філій ДП «Ліси України» Державного агентства лісових ресурсів України, розташованих у Волинській області. 

Продовжити читання→

Повідомлення про проведення першої лісовпорядної наради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2023 року № 112 «Про затвердження Порядку здійснення лісовпорядкування», відповідно до пункту 22, Північно – Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства повідомляє про проведення першої лісовпорядної
наради з лісовпорядкування лісів ССК “Діброва” Дубенського району, Рівненської області, яка відбудеться 16.11.2023 року в режимі GOOGLE MEET – конференції по ССК “Діброва” Дубенського району.

Продовжити читання→

21 заявку на видачу електронного лісорубного квитка вже отримало Північно-Західне міжрегіональне управління

На сьогодні Північно-Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства отримало 21 заявку на видачу електронного лісорубного квитка.

17 заявок опрацьовано, видано 2 електронних лісорубних квитка (сьогодні планується ще 1) , по 1 заявці відмова, 14 відправлено на доопрацювання.

З’їзд лісокористувачів Рівненської та Волинської областей

Лісокористувачі Рівненської та Волинської областей зібралися сьогодні у Північно-Західному міжрегіональному управлінні лісового та мисливського господарства, щоб обговорити актуальні питання лісової галузі, зокрема щодо видачі електронного лісорубного квитка та погодження переліків санітарно-оздоровчих заходів.

Продовжити читання→