Північно-Західне міжрегіональне управління взяло участь у заходах з відзначення Міжнародного дня лісів

Керівництво Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства взяло участь у заходах з відзначення Міжнародного дня лісів. Зокрема, відбулися тематичні зустрічі з вихованцями учнівських лісництв, на який лісівники не лише розповіли про важливість лісів для екосистеми, а й заохотили школярів продовжити вивчати лісове господарство у профільних навчальних закладах, щоб у майбутньому поповнити лісову галузь високоосвіченими працівниками.

Продовжити читання→

21 березня світова спільнота відзначає Міжнародний День лісів

21 березня світова спільнота відзначає Міжнародний День лісів. Він був започаткований за рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй 28 листопада 2012. Цього року лісівники всієї України знову беруть участь у реалізації програми Президента «Зелена країна». За три роки в рамках цієї програми в державі буде висаджено 1 млрд. дерев і збільшено за 10 років площу лісів України на 1 млн. га.

Продовжити читання→

Зміни лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів

З метою посилення контролю в галузі охорони, збереження, невиснажливого використання лісових ресурсів місцевого значення, забезпечення відновлювальних властивостей лісу та наповнення місцевих бюджетів, Північно-Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства ініціювало внесення змін до діючих нормативно-правових актів щодо погодження та затвердження лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів у звязку зі зміною постійних лісокористувачів на території здійснення повноважень міжобласного управління.

Продовжити читання→

Повідомлення про проведення третьої лісовпорядної наради з розгляду матеріалів лісовпорядкування, що потребують ОВД по ДП “Остківське ЛГ”

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2023
року № 112 «Про затвердження Порядку здійснення лісовпорядкування», відповідно до пункту 22, Північно – Західне регіональне управління лісового та мисливського господарства повідомляє про проведення третьої лісовпорядної наради з розгляду основних положень організації і розвитку лісового господарства 31.03.2023 в режимі Google meet – конференції по ДП “Остківське ЛГ”

Продовжити читання→