![](https://i0.wp.com/nw.forest.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/394382297_724353003067819_3163974342186407818_n-300x225.jpg?resize=300%2C225&ssl=1)
«За активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу ЗСУ, що наближає Перемогу над ворогом» грамотами Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного відзначено начальника відділу використання лісових ресурсів Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Миколу Крука та діловода відділу бухгалтерського обліку, економіки та фінансів Надію Коломейчук.
Нагороди вручив сьогодні начальник управління Володимир Панчук.
Разом до Перемоги!
![](https://i0.wp.com/nw.forest.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/394502426_724353023067817_3548371705980810537_n-1-768x1024.jpg?resize=678%2C904&ssl=1)