Рейди тривають

Фахівці Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства продовжують проводити спільні рейди з працівниками державної лісової охорони філій Поліського лісового офісу ДП «Ліси України» у Волинській та Рівненській областях.

23 травня відбулися рейди з перевірки дотримання природоохоронного законодавства в мисливських угіддях філії «Маневицьке ЛГ», а саме на озері «Лісівське», у лісових масивах Куклинського лісництва, на Лісівських ставах Чортирийського лісництва, на польових угіддя філії, які знаходяться на території Маневицької ОТГ Саростинського округу Великоведмежанської сільської ради та у лісових масивах Галузійського та Маневицького лісництв. Під час перевірки фактів браконьєрства не зафіксовано.

Продовжити читання→

Затверджено ліміти на спеціальне використання лісових ресурсів

Затверджено ліміти на спеціальне використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань, заготівлі другорядних лісових матерілів на 2024-2026 роки

Північно-Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства розробило та погодило на сесії Рівненської обласної ради ліміти на спеціальне використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань, заготівлі другорядних матеріалів на 2024-2026 роки, для філій ДП «Ліси України» в межах Рівненської області, крім територій природно-заповідного фонду та земель іншого природоохоронного призначення.

Продовжити читання→

Повідомлення про проведення другої лісовпорядної наради по СЛАТ “Тур”

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2023 року № 112 «Про затвердження Порядку здійснення лісовпорядкування», відповідно до пункту 22, Північно – Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства повідомляє про проведення другої лісовпорядної
наради з розгляду основних положень проєкту організації та розвитку лісового господартсва по СЛАТ “Тур” Волинської області.

Продовжити читання→

Повідомлення про проведення лісовпорядної наради з розгляду матеріалів лісовпорядкування сільськогосподарського приватного підприємства “Дружба”

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2023 року № 112 «Про затвердження Порядку здійснення лісовпорядкування», відповідно до пункту 22, Північно – Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства повідомляє про проведення лісовпорядної наради з розгляду матеріалів лісовпорядкування  16.05.2024 року  в режимі Google meet – конференції  по СГПП “Дружба”, розташованого за адресою: Волинська область, Луцький район, с. Журавичі. вул. Колгоспна, 27

Продовжити читання→