Привітання Володимира Бондаря з Новим 2019 роком

Шановні колеги, лісівники!

Щиро вітаю всіх працівників лісового та мисливського господарства з прийдешніми святами – Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був непростим, але маємо тверде переконання, що у нас вистачить натхнення та сили волі, щоб подолати всі труднощі.

Продовжити читання→

Петро Романуха: «Ліс – це моє життя…»

Усі, хто знає цю людину, можуть сказати про нього лише хороші слова. Відповідальний, чуйний, добросовісний і завзятий у роботі, зав­жди доброзичливий. Петро Романуха працює у Волинському ОУЛМГ впродовж багатьох років, а загалом лісовій галузі віддав тридцять три роки свого свідомого життя.

Продовжити читання→

Новенька автозупинка у селі Прилісне – результат співпраці лісівників та громади

Окрасою села Прилісне Маневицького р-ну нещодавно стала новозбудована зупинка, яку спільними зусиллями звели державне підприємство «Городоцьке лісове господарство» та Прилісненська сільська рада.

Продовжити читання→

Волинські новорічні деревця – найбільш затребувані в Україні

Станом на 26 грудня 2018 року державними лісогосподарськими підприємствами, підпорядкованими Державному агентству лісових ресурсів України, реалізовано 332,6 тисяч новорічних ялинок.

Продовжити читання→

До роботи на виробництві – лише зі спеціальними навиками та знаннями з охорони праці

Такими є першочергові вимоги та відповідно – принципи організації робочого процесу на державних лісогосподарських підприємствах Волинського ОУЛМГ. Саме тому профільні навчання, стажування, перевірка знань та проведення інструктажів уже давно стали традиційними для працівників волинських держлісгоспів.

Продовжити читання→

Новий рік на порозі: колектив ратнівських лісівників привітали зі святами

Наближення Нового року – це не просто переддень нових 12 місяців. Усе набагато цікавіше: це – одне з найзагадковіших свят. Адже його очікування та святкування пов’язане зі світом добрих казок і магії. 

Сьогодні, 27 грудня, новорічне свято завітало і в колектив ДП «Ратнівське ЛМГ». Привітав своїх працівників директор лісгоспу Микола Мельник. Він побажав усім міцного здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку та благополуччя. 

Продовжити читання→

Екологічний комітет Парламенту підтримав законопроект щодо скасування подвійного оподаткування лісових земель

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи на своєму засіданні розглянув проект Закону України про внесення змін до статті 273 Податкового кодексу України щодо скасування подвійного оподаткування лісових земель (№ 9276) і рекомендував Комітету з питань податкової та митної політики внести на розгляд Верховної Ради пропозицію про прийняття його за основу.

Продовжити читання→

Назарій Прокопчук – серед переможців конкурсу ІТ-проектів та кіберспорту

За підтримки Міністерства освіти і науки в Україні тривав перший масштабний конкурс з ІТ проектів та кіберспорту серед молоді віком до 18 років. Взяти участь у цьому конкурсі, зокрема у таких номінаціях як “ЗД анімація”, “2Д анімація”, “Статична 2Д графіка”, “Статична 3Д графіка”, “Веб-розробка”, “Веб-розробка “Шкільний сайт”, “Програмна розробка”, “Відеомонтаж”, “Фотографія” та інші, зголосилось понад 4 тисячі школярів! Приємно повідомити, що Назарій Прокопчук – учень 9 класу загальноосвітньої школи села Полиці Камінь-Каширського району, виборов почесне друге місце. Продовжити читання→