ДП «Камінь-Каширське ЛГ»

тел.(факс) 2-35-91, ел. адреса: kkashyrsk@lisvolyn.gov.ua

Сторінка у Фейсбуці 

 

Директор – Корецький Володимир Іванович
Головний лісничий – Мись Андрій Вікторович
Головний інженер – Дроздик Володимир Іванович
Провідний інженер охорони та захисту лісу – Махмет Юрій Олексійович
Головний бухгалтер – Склезь Галина Павлівна

Лісничий Нуйнівського лісництва – Борох Ігор Іванович
Лісничий Добренського лісництва – Карпук Віталій Іванович
Лісничий Видертського лісництва – Литвин Валентин Якович

Лісничий Велико-Обзирського лісництва – Левосюк Володимир Миколайович
Лісничий Пнівненського лісництва – Леонець Петро Іванович
Лісничий Карпилівського лісництва – Гордійчук Олександр Аркадійович     

Лісничий Клітицького лісництва – Бащук Анатолій Іванович

Коротка характеристика лісгоспу

Підприємство створене в листопаді 1939 року на базі державних, селянських, общинних, монастирських і церковних лісів. Лісоустрій до 1939 року було проведено тільки в державних лісах, матеріали якого було втрачено під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр. В післявоєнні роки лісоустрій лісів лісгоспу  був проведений в 1952 році на площі 68748 гектарів по другому розряду. В 1959 році вказана площа лісів була юридично закріплена за Камінь-Каширським лісгоспом. В 1960 році на основі Постанови СМ УРСР від 19.11.1959 року №1834 лісгосп був реорганізований в лісгоспзаг. В 1991 році з метою покращення державного управління лісовим господарством України, подальшого розмежування  функцій державного управління лісами з функціями господарської діяльності, Камінь-Каширський лісгоспзаг у відповідності з наказом Міністерства лісового господарства України від 31.10.1991 року № 133 був реорганізований в держлісгосп. У травні 2005 року згідно статуту Камінь-Каширський держлісгосп був перейменований у ДП “Камінь-Каширське лісове господарство”, наказ №145 о/д від 15.05.2005 року. Підприємство засноване на державній власності, входить до сфери управління Держлісагентства України, підпорядковане Волинському обласному управлінню лісового та мисливського господарства.

Загальна площа земель лісового фонду держлісгоспу становить 43770,2 гектарів, зокрема в розрізі діючих восьми лісництвах — Великообзирського (7173 га), Карпилівського (7803,2 га), Добренського (5704 га), Видертського (5222 га), Пнівненського (4630 га), Клітицького (6029 га), Нуйнівського (7209 га). До складу підприємства, крім вищеназваних лісництв, входить також нижній склад, лісозавод, транспортний цех.

Для того, аби ефективно велося лісове і мисливське господарство затрачаються кошти, які зароблені власним господарюванням. Але, незважаючи на труднощі, які виникають, колектив лісгоспу не зменшує обсягів і коштів для того, аби проводити рубки догляду, садити, доглядати і вирощувати ліс, охороняти його від пожеж і лісопорушників і проводити інші роботи необхідні для ефективного ведення лісового і мисливського господарства.

Любов до навколишньої природи від фахівців своєї справи охоче переймає молоде покоління. Відтак, на базі господарства функціонують два шкільні лісництва  – це Добренське та Нуйнівське. На практичних і теоретичних заняттях діти готуються стати справжніми природолюбами. І чимало з них, швидше за все, оберуть в своєму житті лісівничу справу.