Лісівничий волонтерський центр: від бажання допомогти до міжнародних масштабів

Коли лісівничий волонтерський центр розпочинав роботу у лютому цього року, ніхто з нас навіть не уявляв, наскільки масштабно все буде.

Тоді, у перші дні війни, всім понад усе потрібно було гуртуватися, щоб робити можливе і неможливе для нашої Перемоги.

З часом це бажання тільки посилювалося. Крім іншого, стало вкрай необхідно підтримувати наших Захисників. В тому числі – лісівників Волині, які також на передовій.

Тому практично двічі на тиждень у різні куточки країни, де тривають бойові дії, їдуть автівки, завантажені різною допомогою – тією, в якій є найбільша потреба. За цей час лісівники Волині власними силами зібрали десятки тонн гуманітарних вантажів.

На потреби армії колективи держлісгоспів та управління придбали за зібрані кошти і передали понад пів сотні автівок.

У цеху ДП «Ківерцівське ЛГ» налагодили спеціалізоване виробництво консервів для ЗСУ. Це різні каші з м’ясом, які є готовими смачними обідами. Інша консервація з лісових дарів також смакує Захисникам.

Наші партнери. Постійні і незмінні. Без них не вдалося б.

Це, перш за все, колеги з Латвії, з допомогою яких в гарячі точки України доставлено тонни гуманітарних вантажів: машини швидкої допомоги, позашляховики, медикаменти, медичне обладнання, генератори, засоби гігієни, продукти харчування, теплий одяг, взуття та багато іншого.

✔️Рада лісової сертифікації Латвії і її голова Маріс Лиопа.

✔️Громадська організація «Tev» та її голова Артурс Крістлибс, який особисто доставляє вантажі в Україну.

✔️Компанія «Latvijas Finieris».

✔️Лісовий факультет Латвійського університету природничих наук і технологій.

✔️Профспілка лісівників Латвії.

✔️Представники місцевого бізнесу.

Також ми постійно відчуваємо суттєву підтримку від партнерів із Польщі, Німеччини.

✔️Гуманітарна організація «Людина до Людини», м. Вуперталь (Німеччина).

Саме вони першими надали найнеобхідніші ліки та медичні засоби на початку війни, коли це стало дефіцитом у нашій країні. Тоді ще були машини швидкої допомоги, інші дороговартісні медичні препарати та засоби.

✔️ADSautoDimServis Poland

✔️AIC automotive components Germany

✔️BIAKAR a.e. Ελλάδα (Греція)

✔️DR MOTOR Poland

Ці компанії передавали продукти харчування довготривалого зберігання – в тому числі і для тварин, засоби гігієни та ліки.

Про багато із цих фактів ми показували і розповідали окремо. Про ще більше так і не розповіли – наші люди просто зробили це.

А загалом все це – допомога, яка направлена на потреби військових та мешканців найбільш постраждалих територій. На цій карті – Миколаївщина, Дніпропетровщина, Харківщина, Київ, Донецька, Луганська, Одеська, Сумська області.

Далі буде. До Перемоги.