Реалізовуємо програму Президента України «Зелена країна» у новому форматі ФОТО ВІДЕО

Такий захід ми провели уперше. Але результат того вартий! Подання інформації в ігровому форматі надовго запам’ятається дітям і їх керівникам.

На екологічній стежці ДП «Колківське лісове господарство» ми провели лісову пригодницьку гру-квест. Тема квесту – «Зелена країна.

Ліс, як невід’ємна частина України». Серед учасників команди усіх п’яти підшефних шкільних лісництв: Годомицьке, Колківське, Рудниківське, Четвертнянське та Чорторийське. Вперше ми зібрали їх разом, де діти мали змогу познайомитися, поспілкуватися, пограти, а також посадити нові дерева.

Вчилися працювати у командах та приймати колективні рішення. Діти продемонстрували чудові знання, спритність та кмітливість під час виконання завдань, а також зробили хорошу справу для зеленого майбутнього нашої України.

Квест – це ігрова пригода, під час якої учасникам потрібно було пройти 12 зупинок для досягнення мети. Усі завдання на лісову тематику! Це досить цікаво, а головне – дієвий інструмент для розуміння важливості збереження лісового багатства нашої землі.

Останнім та основним завдання квесту стало посадити дерева тих порід, яких ще немає на екологічній стежці. Тепер на стежці маємо 17 різновидів дерев, серед нових – клен, ясен, дуб червоний, модрина, липа. А так як для кожного виду потрібні відповідні умови, лісівники на місцях допомагали дітям якісно та правильно виконувати дане завдання.

За результатами змагань маємо наступних переможців:

🔸1 місце – команда Рудниківського шкільного лісництва, особливо уміло проявили себе у конкурсі на визначення виду лісового насіння.

🔸2 місце – команда Колківського шкільного лісництва, вправно та швидко розподілили гриби на їстівні та отруйні.

🔸3 місце – команда Годомичівського шкільного лісництва, швидко впоралися на зупинці «Капітанська», та перші посадили дерева.

Також дякуємо нашим лісівникам за організацію та проведення цікавого практично-інформаційного заходу. Такі квести необхідні дітям і ми сподіваємося, що проводимо його не в останній раз.