На Любомльщині відбулася зустріч у рамках загальнообласного навчально-інформаційного проекту «Лісівнича школа безпеки»

Лісівники ДП «Любомльське лісове господарство» організували невеликий захід для діток шкільного лісництва Любомльського ліцею №2.

Запрошені фахівці: старший лейтенант Любомльського ОРВК Віталій ШИРОЧУК, 10 Державна пожежно-рятувальна частина 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинської області разом з головним інспектором Ковельської РУ ГУ ДСНС у Волинської області Інною ДРОЗД.

Захід відбувся в рекреаційному пункті «Край міста» у форматі живого спілкування на теми: правила безпечного перебування в лісі, алгоритми поведінки при надзвичайних ситуаціях в умовах військового стану.

Інженер ОЗЛ ДП «Любомльський лісгосп» Віктор ВАКОЛЮК розповів про правила поведінки у лісі.

Старший лейтенант Віталій ШИРОЧУК ознайомив із правилами поведінки при надзвичайних ситуаціях в умовах військового стану, з вибухонебезпечними предметами – такими, як протитанкова граната, ручні гранати. Діти мали можливість почути про правила поведінки під час артилерійських обстрілів, при знайдені підозрілих предметів, а також надання першої домедичної допомоги під час обстрілів.

Працівники 10 Державної пожежно-рятувальної частини розповіли про алгоритми поведінки при пожежах чи надзвичайних ситуаціях в умовах військового стану та показали, як застосовувати пожежно-рятувальне обладнання, наголосили, що у випадку виникнення пожежної небезпеки телефонувати 101.

Учні із задоволенням роздивлялися пожежний автомобіль та пожежно-рятувальне обладнання, мали можливість на собі випробувати Drager апарат на системному повітрі, посидіти в пожежній машині.

Незважаючи на такий непростий для нас час, коли практично кожна дитина в Україні позбавлена насолоди спілкування з однолітками та повноцінного відпочинку на канікулах, лісівники намагаються дати можливість дітям згадати про гарне проведення часу на свіжому повітрі, причому – з користю.