Медики з Дніпра подякували лісівникам Латвії та безпосередньо волонтеру Марісу Лиопі за постійну допомогу

Чергова партія необхідних засобів та медпрепаратів від лісівників Латвії останніми днями знову доставлена з Волині до Дніпра.

Надійшла гуманітарна допомога вже традиційно в нашу область за сприяння Маріса Лиопи, голови Ради сертифікації лісів Латвії, постійного нашого партнера.

Її розсортували та доставили у найбільш гарячі точки працівники волонтерського центру Волинського ОУЛМГ.

Адміністрація Комунального некомерційного підприємства «Міська багатопрофільна клінічна лікарня матері та дитини їм. професора М.Ф. Руднєва» висловила за це слова вдячності.

«Ваша допомога у придбанні медичних товарів (перев‘язувальних та витратних матеріалів, дезінфекційних та антисептичних засобів) є неоціненним внеском в цей час для України та, безсумнівно, є відчутною підтримкою тим, хто потребує медичної допомоги: пораненим бійцям, тяжко хворим новонародженим дітям, травматологічним та хірургічним пацієнтам, породіллям.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких благ, здоров‘я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху та мирного неба», – йдеться у листі закладу за підписом Генерального директора Ігоря Македонського.

Зі свого боку хочемо додати: те, що роблять для нас лісівники з Латвії у цей час, є безцінним внеском у нашу спільну Перемогу.