Охорона лісу та опалювальний сезон: акценти чергової виробничої наради

Сьогодні, 20 червня, начальник управління Олександр Кватирко провів розширену виробничу онлайн-нараду з усіма працівниками державної лісової охорони області.

Найбільш проблемні питання та шляхи їх вирішення начальник та керівники профільних відділів Волинського ОУЛМГ озвучили перед колективами держлісгоспів області – від майстра лісу, лісничого до директора підприємства.

Виконання аукціонних зобов’язань та планів із реалізації деревини, проведення доглядів за лісовим культурами, рубок догляду, протипожежні заходи – щодо кожного із цих напрямків доповіли директори лісогосподарських підприємств.

Під час наради Олександр Кватирко особливо акцентував на питаннях якості та результативності роботи державної лісової охорони – лісничих та майстрів лісу.

«Питання незаконних рубок у лісових масивах, за які несете відповідальність, для вас завжди має залишатися головним. Так само, як і для кожного директора.

Активізуйте цю роботу. Всі працівники державної лісової охорони повинні працювати результативно – нарівні з групами оперативного реагування. Щоб максимально не допускати незаконної заготівлі лісу та як результат – потрапляння деревини невідомого походження на пилорами», – наголосив начальник управління.

✔️Ще одним акцентом виробничої наради стало питання організації процесу реалізації дров паливних.

«Наголошую зараз на особистій відповідальності за це і директора, і кожного лісничого. Необхідно організувати процес реалізації дров для населення таким чином, щоб люди могли і замовити, і оперативно та просто здійснити оплату будь-яким із можливих способів.

Цей опалювальний сезон буде дуже непростим. Подбайте, щоб мешканці громад, де працюєте і живете, не мали із цим жодних проблем. Інакше питання будуть до вас», – звернувся до директорів та лісничих Олександр Кватирко.