Юрій Болоховець: “Після 24 лютого нашим головним завданням стала допомога ЗСУ”

“Зараз лісівники відіграють надзвичайно важливу роль. Із зрозумілих причин не можу про все розповідати публічно.

Дуже цінно, що наші працівники залишаються на своїх місцях. Начальники обласних управлінь не виїжджали із областей, навіть коли території перебували під окупацією.

Допомагаємо Збройним силам не тільки інформаційно, але і ресурсно. Мова йде про приміщення, автотранспорт, паливно-мастильні матеріали і т. п.

Окремо виділю передачу деревини. Ми вже передали військовим 33 тис. куб. м дров, 38 тис. куб. м лісоматеріалів, 6 тис. куб. м пиломатеріалів.Один із способів використовування деревини під час війни – це будівництво фортифікаційних споруд. Вони потрібні для захисту і маскування особового складу, спостереження та ведення вогню по супротивнику.

Ми чітко відслідковуємо кількість зрубаної деревини. Важливо не допускати самовільні рубки. На жаль, навіть під час війни знаходяться ті, хто на цьому “наживається”. Це мародерство.

За дорученням Міністра Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів УкраїниРуслан Стрілець приїхав із робочим візитом на Миколаївщину.

Перевірив особисто, як використовується лісопродукція на передовій. Із початку війни лісгоспи області передали на потреби ЗСУ та тероборони 700 куб. м лісопродукції. Ще 2300 куб. м передали лісгоспи із західних областей. Ці питання знаходяться на моєму особистому контролі.

Провели зустріч із Віталій Кім – голова Миколаївської ОДА і обговорили проблемні питання з командою лісівників.🤝Також хочу подякувати нашим військовим за бездоганну роботу.

Вся країна вірить у вас. Разом до перемоги!

Слава Україні!” – йдеться на сторінці головного лісівника країни у Фейсбук.