Кожен факт лісопорушення фіксується і не залишиться без подальшого розслідування

Чергові факти самовільних порубок під час патрулювань виявили працівники державної лісової охорони та групи оперативного реагування ДП Колківське лісове господарство

Самовільну порубку лісопорушники здійснили у Куклинському лісництві ДП «Колківське ЛГ». За слідами оперативно встановлено: деревину привезли до приватного обійстя в с. Гута Лісівська Камінь-Каширського р-ну.

Самовільну порубку, де сума збитків майже 35 тис. грн, за що вже передбачена кримінальна відповідальність, виявили також у Чорторийському л-ві цього ж підприємства. На місці працювала поліція. Встановлюються деталі та обставини.

Всю незаконно зрізану деревину вилучено, штрафи та компенсації за завдані збитки будуть сплачені порушниками у бюджети громад та держави.

Вкотре наголошуємо: у лісових масивах ведеться цілодобове патрулювання. Всі ліси охоплені системами відеоспостереження. Кожен факт лісопорушення фіксується і не залишиться без подальшого розслідування.

Окремо також дякуємо громадянам, які не залишаються байдужими та інформують лісову охорону про підозрілі ситуації у лісах Волині.