Лісівники Волині повноцінно працюють в умовах воєнного стану

Виконують необхідні лісогосподарські та виробничі завдання, роблять усе для того, аби підтримати економіку держави.

Лісогосподарські підприємства значну увагу приділяють раціональному використанню деревини. Забезпечили практично безвідходне виробництво.

З початку повномасштабної війни економіка країни зазнала значних втрат. Тож підприємства, які не припиняють роботу, не лише дають можливість людям отримувати заробітну плату, а й поповнюють бюджети усіх рівнів.

Одне з таких на Волині – ДП «Камінь-Каширське ЛГ». Як зазначає Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась, завдяки співпраці з лісівниками місцеві рятувальники часто користуються їх допомогою при гасінні підпалів сухої трави, очерету. Задоволений очільник громади і тим, що в умовах війни поповнюється бюджет.

«Наша співпраця з лісівниками є тісною, особливо сьогодні, у військовий стан. Сплачують лісівники податки вчасно. Це особливо цінно у цей складний час, коли держава говорить про економічну стабільність на західній Україні. Хочу сказати, що лісівники одні з найбільших платників податків до нашої Камінь-Каширської громади. Жодної заборгованості немає. Це нас радує, тому що ми ці кошти можемо використовувати для потреб громади».

Довідково. За 4 місяці 2022 року ДП «Камінь-Каширське ЛГ» сплатило 21,6 млн грн податків та зборів, в тому числі до місцевих бюджетів надійшло 4,5 млн грн.