День довкілля на Волині: як це було

Сьогодні, 16 квітня, у День довкілля, в кожному куточку Волині прибирали, озеленювали території, очищали джерела та інші водойми – зараз ми всі особливо розуміємо цінність чистого повітря, води та землі, на якій живемо. Цінність ЖИТТЯ.

Заходи провели у всіх держлісгоспах області.

У ДП «Любешівське ЛМГ» працівники лісгоспу прибрали лісові узбіччя вздовж автомобільної дороги В‘язівне -Бихів. Також озеленили території лісництв.

ДП «Колківське ЛГ» провели акцію з прибирання – спільно з тимчасове переселеними. Прибрали також території навколо місцевого санаторію та прилеглих доріг. А вихованці Рудниківського шкільного лісництва допомогли прибрати рекреаційні пункти лісництва.

У ДП «Ратнівське ЛМГ» провели заходи з благоустрою території базисного розсадника, учасники – працівники розсадника та підприємтсва.

У ДП «Городоцьке ЛГ» працівники лісгоспу, крім іншого, озеленили територію автогаража, провели благоустрій біля адмінбудівлі лісгоспу.

У ДП «Камінь-Каширське ЛГ» завдяки старанням працівників лісгоспу стала ще більш ошатною територія біля алмінбудівлі.

За ініціативи та стараннями колективу ДП «Ковельське ЛГ» і жителів Дубечнівської громади прибрано узбіччя дороги Дубечне – Стара Вижва.

У ДП «Маневицький лісгосп» провели благоустрій та озеленення, прибирання прилеглих територій контор лісництв. Учасники – працівники та вихованці шкільного лісництва.

У ДП «Любомльський лісгосп» прибрали рекреаційного пункту «Край міста», який з самого початку створення став улюбленим серед місцевих жителів та гостей громади.

У ДП «Ківерцівське ЛГ» працівники прибирали територію та розчистили криницю, що у Воротнівському лісництві.

У ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» провели благоустрій територій лісництв та висаджували дерева.

Всі ці заходи – лише частинка зі зробленого колективами держлісгоспів та мешканцями громад.

І дуже маленька вдячність Природі, яка так потребує нашого бережного ставлення та користування.