Працівники лісової охорони затримують лісопорушників

Лише за останні дні виявлено кілька фактів лісопорушень, які мають кримінальне завершення.

13 квітня під час рейду працівники державної лісової охорони ДП «Ковельське ЛГ» спільно з працівниками державної лісової охорони ДП «Любомльське ЛГ» виявлили трактор, навантажений лісопродукцією. В результаті перевірки водій не надавав жодних документів про походження деревини. За слідами протекторів шин оперативно встановлено місце незаконної порубки. Зрізавши дерева у Любохинівському лісництві, лісопорушники завдали збитків на понад 30 тис. грн. А це вже – кримінальна відповідальність.

Ще одну самовільну порубку на майже 30 тис. грн виявили працівники ДП «Любомльське ЛГ» у Крушинецькому лісництві. Встановлено також особу лісопорушника – це житель с. Заболоття. На місті працювала поліція, за фактом відкрите кримінальне провадження.

Вночі під час рейду працівники державної лісової охорони Кримнівського лісництва та групи оперативного реагування ДП «Камінь-Каширське ЛГ» зафіксували незаконну порубку лісу. Згодом спільно з працівникам поліції недалеко від місця злочину затримали автомобіль з порушниками.На місці події також було виявлено автомобільний причеп, завантажений деревиною. І авто, і деревину вилучено.Сума збитків у цій справі – 33,4 тис. грн.

13 квітня самовільну порубку виявили також у Мощаницькому лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ». Лісопорушника затримано, це житель с. Башлики Ківерцівського р-ну.

Наголошуємо, що робота з охорони лісових масивів на Волині ведеться у посиленому режимі. Територією держлісфонду цілодобово патрулюють групи оперативного реагування та працівники державної лісової охорони.

Кожна справа про незаконну заготівлю чи крадіжку деревини передається в правоохоронні органи і перебуває на контролі.