Лісова охорона продовжує затримувати лісокрадів

Цього разу затримання з подальшим вилученням деревини відбулися на території Камінь-Каширського та Луцького р-нів.

Лісопорушника з «досвідом» і навіть уже кримінальним минулим через крадіжки та самовільні порубки затримали працівники групи оперативного реагування ДП «Городоцьке ЛГ».

Чоловік зрубав та вивіз лісопродукцію на територію приватного обійстя, що в с. Майдан Камінь-Каширського р-ну.Оперативно встановлено, що зрізав дерева на території Троянівського лісництва згаданого підприємства.

У цьому випадку завдав збитків на 83 тис. грн. За такі дії – кримінальна відповідальність. Лісопродукцію вилучено, за фактом тривають слідчі дії.

Вилучали деревину і на території приватної пилорами у с. Розничі Луцького р-ну.

Виявили деревину працівники державної лісової охорони ДП «Колківське ЛГ».На місці працювала поліція. Встановлено також, що пилорама, яка належить 32-річному місцевому жителю, функціонує незаконно.

Лісопродукцію вилучили. За фактом розпочали кримінальне провадження.Наголошуємо: лісова охорона у цей час працює у посиленому режимі, всі зусилля спрямовуючи на виявлення крадіжок деревини та підпалів в екосистемах.

Всі справи передаються у правоохоронні органи. Сподіваємося, зараз до таких осіб буде застосовано найбільш жорстку міру покарання.