ДО УВАГИ ЕКСПОРТЕРІВ ПИЛОПРОДУКЦІЇ!

Знаємо, що економіка України повинна працювати, тому адаптуємося до нових умов та діємо!

Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства інформує, що у зв’язку з введенням воєнного стануз 24.02.2022 року.

подача заяв та супровідних документів на отримання та видача «Сертифікатів про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій проводиться виключно через засоби електронного зв’язку.

Подачу документів можна здійснювати в будь-який зручний час в електронному вигляді на електронні скриньки:

*Головного спеціаліста управління ЛЕСЬКО Оксани:stanonlinelesko@gmail.com

*Менеджерів волинської філії ДП «ЛІАЦ»:sertyfikat_online@ukr.net

*В «КАБІНЕТ ЕКСПОРТЕРА» системи ЕОД, за допомогою мережі Інтернет з дотриманням вимог відповідної інструкції.

Державне підприємство «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» (далі – ДП «ЛІАЦ» ) надає змогу експортеру, на основі відповідного договору, внести дані та електронний пакет документів за допомогою інтегрованого модуля «Сертифікат походження лісоматеріалів» системи ЕОД для попередньої оцінки можливості видачі Сертифікату.

Важливо! Для більш оперативного інформування експортерів щодо роботи електронної системи «Сертифікат походження лісоматеріалів» та можливості видачі документу на заяві зазначати контактні телефони!

Після подання електронної заявки проінформувати в телефонному режимі відповідального працівника за контактними телефонами 0509402335, 0983823850 (головний спеціаліст управління ЛЕСЬКО Оксана).