Смачний ліс: скуштуйте соковиті ягоди у варенні та запашному чаї

Немає нічого більш впорядкованого, ніж природа. Усьому тут своя пора. І якщо головним напоєм весняного лісу є березовий сік (адаптуючи під смаки наших покупців, лісівники пропонують напій із шипшиною, ромашкою, м’ятою, березово-брусничний, журавлиновий, яблучний та багато інших), то в холодну пору року зігрітися та лишатися здоровим допоможуть обліпиховий та калиновий чаї.
Із такого корисного продукту, наприклад, як «Протерта з цукром калина», можна готувати не лише традиційні компоти, морси, засоби від застуди, але й приємний та смачний вітамінний чай. Калина є джерелом вітамінів, мінералів та життєвих сил.

Для того, щоб відчути смак, користь та естетичну насолоду – пропонуємо також «Протерту з цукром обліпиху». Річ у тім, що ці ягоди є вітамінною коморою. Кількість глюкози та органічних кислот, які вона містить, складає добову норму людини. Надважлива складова – аскорбінова кислота, вона не синтезується в організмі, саме тому потрібна у великому об’ємі. Крім усього іншого, чай виглядає дійсно красиво і  може бути гідним завершенням святкового столу. Естетики додадуть улюблені прянощі.

Про традиційну малину і говорити зайве – неперевершено смачна та корисна ягода давно є улюбленицею і дорослих, і дітей.

Придбати смачні новинки від лісівників Волині та інші натуральні ласощі, що вже стали вашими улюбленими, можна на сайті https://lisovychok.org/ . Або в мережі фірмових магазинів «Лісовичок», що розміщені за адресами:

  • Ківерцівський р-н, с Гаразджа, автошлях Луцьк – Рівне, за 3,5 км від Луцька, поряд із кафе «Білочка»
  • Рекреаційний пункт «Пролісок», траса Луцьк – Маневичі, 1 км від м. Ківерці
  • Маневицький р-н, с. Оконськ, біля АЗС «Журавлина», траса Київ – Варшава

Посмакувати продукцією консервних цехів (а чаями в першу чергу) можна на нових рекреаційно-туристично комплексах «Лісовичок».

Інфо шукайте тут: