На підгодівельні майданчики вже приходять зубри та олені

З настанням холодної пори працівники ДП «ЛМГ» Звірівське» постійно відмічають присутність зубрів на підгодівельних майданчиках. Тваринам стає все складніше знаходити собі корм. Для підтримки копитних у лісгоспі споруджено спеціальні підгодівельні пункти, куди, починаючи з кінця осені та весь зимовий сезон, здійснюється регулярна викладка кормів.

Закладається овес та сіно, в солонці – сіль-лизунець. Свійським тваринам сольові компоненти додають у комбікорм. Для диких тварин, які харчуються переважно травою та гілками оптимальний варіант – різні види лизунців, що містять мінеральні добавки.

«Зимова підгодівля зубрів – захід необхідний і витратний. Потрібно закупити корм (буряк, кукурудзу, зернові відходи), доставити на пункти підгодівлі, забезпечити відповідне зберігання та викладку. Відсутність цього негативно впливає на стан популяції зубрів. Найкращий результат нашої праці – цьогорічний та минулорічний приплід. Разом із дорослими особинами, поласувати приходять троє теляток», – ділиться спостереженнями старший єгер Державного підприємства «Лісомисливське господарство «Звірівське» Мирослав ЗАХАРУСЬ.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ