Відбулася нарада з усіма лісокористувачами області

Провели координаційну зустріч сьогодні, 1 листопада, заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Троханенко та перший заступник начальника Волинського ОУЛМГ Руслан Войцеховський.

Участь у нараді взяли представники управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, постійні лісокористувачі області.

Виконання Указу Президента України від 07.06.2021 року №228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» з метою реалізації екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна» (заплановано за 3 роки  висадити 1 мільярд нових дерев, а за 10 років площу лісів збільшити на 1 мільйон гектарів) – головне питання зустрічі.

Олександр Троханенко на початку наголосив, що в усій країні зараз тривають масштабні акції з висадження дерев. Приємно, що Волинь у цьому переліку серед лідерів. Хотілося б такі показники зберегти і наростити. А для цього необхідна командна робота. Тому звернувся з проханням до всіх лісокористувачів області активно проводити заходи з лісовідновлення та обліку висаджених дерев.

Руслан Войцеховський розказав про хід реалізації Програми Президента «Зелена країна» на території державних лісових господарств Волині та залісення області на землях інших лісокористувачів восени цього року.

Окремо звернувся до учасників наради із проханням надати плани заходів щодо лісовідновлення та створення нових лісів на весну 2022 року.

Руслан Войцеховський повідомив, що до реалізації Програми Президента «Зелена країна» активно долучилися всі лісогосподарські підприємства області, хотілося б такої активності і від інших лісокористувачів.

Окрім висадження сіянців,  широко проводяться  заходи з озеленення населених пунктів, територій ТГ, навчальних закладів та інших соціальних об’єктів.

У підсумку наради домовилися про активізацію роботи щодо виконання Указу Президента України від 07.06.2021 року №228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів», зокрема, забезпечити нарощення обсягів з висадки дерев та вчасно і в повному обсязі надавати інформацію щодо проведених заходів іншими лісокористувачами до Волинського ОУЛМГ.

Також – усім учасникам акції необхідно забезпечити широке висвітлення заходів у рамках виконання програми  Президента «Зелена країна».

Пресслужба Волинського ОУЛМГ