Найбільш сонячне озеленення планети відбулося на Волині

Таким його створили учасники екоініціативи Greening the Planеt, що 30 жовтня відбулася одночасно з всеукраїнською акцією Держлісагентства «Створюємо ліси разом» в рамках виконання програми Президента «Зелена країна».

Провели захід ГО «Батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку» та ГО «Антарес» у партнерстві з координатором  акції «Озеленення планети» у Волинській області Юлією Вусенко, Волинським ОУЛМГ, Генеральним консульством Республіки Польща у Луцьку, Луцькою міською радою, Луцьким прикордонним загоном та ГО «Національна гідність».

Сонячні діти спільно з іншими учасниками акції в с. Шепель Луцького р-ну висадили більше 100 дерев у  чудовій локації, де планується в майбутньому центр для реабілітації, рекреації та відпочинку дітей та молоді.

Завдяки чудовій організації захід став справжнім незабутнім святом для найбільш сонячних озеленювачів планети.

Перший заступник начальника Волинського ОУЛМГ Руслан Войцеховський зазначив, що участь в таких заходах залишає дуже приємні спогади на все життя. І немає жодних сумнівів, що усі дерева приживуться, адже висаджені з особливими емоціями та стараннями.

Заступник голови правління громадської організації «Батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку» Лариса Новосад каже,  що з приємністю відгукнулися на ініціативу Юлії Вусенко та долучилися до мега-проекту з озеленення. Особливо тішить, що дерева висаджуються на місці, де будується центр іпотерапії для психологічної підтримки людей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку.

– Ми є співавторами багатьох проектів. А сьогодні маємо змогу долучитись до озеленення цієї території. Навіть під час пандемії є можливість проводити час із дітьми на свіжому повітрі, а тут люди проходитимуть психологічну підтримку. Як результат співпраці, на сьогодні наші троє хлопців із синдромом Дауна є учасниками кінного клубу «Антарес», їздять верхи. Із змагань, що проходили в місті Рівне, хлопці привезли перше місце! Результат цей є таким значущим, тому що люди із синдромом Дауна зазвичай на конях не їздять. Ця локація сприятиме розвитку таких здібностей. Діти, які не їздять верхи, залюбки катаються на бричці.

А сьогодні за підтримки Волинського ОУЛМГ маємо можливість долучитись до всесвітньої акції та зробити світ навколо ще кращим! Ми дуже вдячні начальнику управління Олександру Михайловичу Кватирку за постійну, безперервну допомогу. Лісівники ніколи не стоять осторонь наших заходів, ми відчуваємо цю підтримку вже багато років, – розповіла Лариса Новосад.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ