У парку Луцька висаджували клени на честь загиблих волинських Героїв

Акцію провели з ініціативи волонтерського руху «Меценати для солдата» вже вчетверте. Приурочили  Дню захисника і захисниці України. Також – всеукраїнській акції «Створюємо ліси разом», що триває  в рамках реалізації програми Президента «Зелена країна».

Організатори – волонтерський рух Мeцeнaти для сoлдaтa подякували усім друзям та партнерам, що відгукнулись на заклик і прийшли підтримати акцію. А це:

– КП «Парки і сквери м. Луцька»

Луцька гімназія 21 імені Михайла Кравчука

Факультет міжнародних відносин

– луцький клуб байкерів Lions MC Lutsk ;

ГО”Військові Капелани Волині” УПЦ КП

Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства

«Ми закладаємо цей парк з кленами для вічної пам’яті про мужніх і сильних духом чоловіків, які народились чи проживали на Волині, котрі захищаючи нашу країну в запеклих боях з російським окупантом, поклали своє життя за її незалежність та територіальну цілісність.

Ми щиро сподіваємось, що всі імена Героїв Небесного Легіону і Небесної Сотні навічно залишаться у нашій пам’яті і цей парк стане чудовим символічним продовженням життя наших полеглих і померлих новітніх Героїв у цих деревцях. А також пошаною до новітньої історії України, творцями якої є і наші волиняни, що навічно вписали ціною власного життя своє ім’я у її квітуче майбутнє та спільну перемогу над підступним агресором!!!

Приємно, що весь цей час до нас долучається і Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства! У них зараз триває всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом» в рамках виконання програми Президента «Зелена країна». Приємно, що висаджені ці дерева теж є внеском у загальнодержавний мільярд нових саджанців!» – зазначив керівник волонтерського руху «Меценати для солдата», головний ініціатор та організатор акції Руслан Теліпський.