Волинських лісівників привітали зі святом і нагородили

Учора, 17 вересня, відбулися урочистості з нагоди Дня працівника лісу. Вже традиційно лісівників прийшли привітати керівники області. Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, голова обласної ради Григорій Недопад, заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк. У залі – працівники Волинського ОУЛМГ, колективи лісогосподарських підприємств, ветерани галузі.

Під час свята був традиційний звіт про роботу – як старт відліку нового професійного року, наголосив начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко.

Головний лісівник області зазначив, що найбільше він пишається людьми, з якими працює в одному великому колективі, де понад 2 тисячі людей. Більше 270 з них прийшли в галузь за прикладом своїх батьків, а це – 144 лісівничих династії. Сотні людей працюють в галузі більше 20 років, а десятки – понад 40 років. Тобто присвятили цій роботі своє життя. «Це привід для гордості», – наголосив Олександр Кватирко.

Заходи з лісовідновлення, фінансові та виробничі показники, мисливство, зелені проекти та комунікаційну роботу – головний лісівник проаналізував усі напрямки ведення лісового

Масштабність роботи лісівників відзначили всі представники влади.

Юрій Погуляйко серед іншого зазначив: «З чим асоціюється Волинь? У першу чергу з лісами та озерами. Ми часто їдемо до лісу, щоб відпочити, подихати свіжим повітрям, отримати позитивні емоції. Ми насолоджуємось красою природи, не задумуючись, що за цю красу ми повинні дякувати нашим лісівникам. Тому щира вдячність вам за вашу щоденну працю. І хочу сказати, що на Волині працівники лісової галузі – найкращі».

«Те, що на Волині відновлюють ліси – надзвичайно потрібна і корисна справа. Особливо тішить те, що до неї ви залучили не тільки обласну раду, але й громади, школярів. Ліс, який зараз створюємо спільно, оцінять наші діти, – зазначив Григорій Недопад. – Ліс – це не тільки про його вирубку, це і про його захист, про його догляд. Багато з вашої лісовпорядної справи ми не бачимо, але ми її цінуємо».

Привітала лісівників від Луцької міської громади Ірина Чебелюк, наголосивши, що масштаби роботи працівників неможливо не помітити. Вони очевидні і в справі озеленення Луцька та всієї області, і в облаштуванні зон відпочинку, і в роботі з дітьми, і в проведення заходів з благоустрою.

Продовжилося свято врученням численних нагород державного та обласного рівнів.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ