Колеги-лісівники, ветерани лісової галузі, уся лісівнича родино!

Щиро вітаю з нашим професійним святом – Днем працівника лісу!

Кожен із нас вкладає частину свого життя у лісівничу справу.

Переважна частина нас не мислять свого життя без лісу.

Нелегка робота компенсується краєвидами, світанками серед вкритих росою лісових галявин і цілющим повітрям.Щоб оцінити таку розкіш, достатньо не побувати у лісі хоч тиждень.

Лісова галузь все більше довіряє себе турботливим жіночим рукам.Лісова галузь знову обгортає своєю турботою молодь. Усе це – важливі і незамінні фактори хорошого майбутнього.

Дружна лісівнича родина складається із сотень-тисяч сімей, у яких знають, як із насінини починається ліс.Гордість лісівників за себе і свою працю завжди починається з родини.

Бережіть і цінуйте свої сім’ї, давайте їм більше підстав для гордості, довіряйте людям, гідно ставтесь до місця, у якому вам жити.

Так само, як лісам потрібні десятки років, щоб зростати, так і довірі до нашої праці потрібен грунт, підтримка і догляд.Репутація галузі, віра у своїх колег, постійна робота над собою, чесність і дисципліна – ось що має підживлювати кожен із наших колективів.

Бажаю вам сил, гарного здоров’я та мирного неба!Дякую кожному із вас за те, що свою руку тримаєте на пульсі лісівничої родини!

Олександр КВАТИРКО, начальник Волинського ОУЛМГ