Кубок лісівників Волині з футболу виборола команда ДП «Любомльське ЛГ»

Фінальні ігри чемпіонату-2021 відбулися на стадіоні смт Ратне. Змагалися за перемогу колективи ДП «Ратнівське ЛМГ» та ДП «Любомльське ЛГ». 1-0 – рахунок на користь гостей.

Серед уболівальників – начальник управління Олександр Кватирко, голова Ратнівської селищної ради Віталій Бірук, ратнівчани та гості селища, директори лісогосподарських підприємств, працівники Волинського ОУЛМГ.

Голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства України Павло Матіюк розповідає, що з кожним роком, відколи розпочався чемпіонат, напруга зростає, як і рівень підготовки команд.

Цього року у чемпіонаті взяли участь 20 команд. У півфіналі, крім переможця та срібного призера, змагалися колективи ДП СЛАП «Камінь-Каширсьагроліс» та ДП Турійське ЛГ». Спортивна традиція волинських лісівників, яку заснували з ініціативи Олександра Кватирка, стала стимулом та улюбленим змаганням.

Третій рік поспіль чемпіонат визначає переможця. Перемагали у турнірі вже колективи ДП «Шацьке УДЛГ» та ДП Камінь-Каширськагроліс».

– Ці змагання багато чого усіх нас навчили. Колективи підприємств – більшої організованості та розуміння необхідності працювати як єдине ціле. Нам як керівникам дає можливість побачити і характер людей, і їх бажання працювати на результат. Адже часто однаково кожен проявляє себе і в грі, і на роботі.  Це об’єднує,  стимулює, додає азарту, – зазначає Олександр Кватирко.

Тому традицію колективно вирішили продовжувати і розвивати.

Пресслужба волинського ОУЛМГ