Щодо ситуації у сфері лісопереробки с. Стобихівка. Офіційна інформація Камінь-Каширської РДА

У ході моніторингу засобів масової інформації були виявлені неодноразові повідомлення, зокрема відеоформату, в яких йдеться про порушення у сфері лісопереробки в селі Стобихівка, зокрема одним із місцевих підприємців. Відповідні повідомлення попередньо надійшли й до Камінь-Каширського районного відділу поліції.

Аби перевірити правдивість даних, про які йдеться у матеріалах, голова райдержадміністрації Ольга Ващук скликала позачергову комісію з обстеження, легалізації роботи лісопильних об’єктів та ліквідації нелегального обігу деревини.

Відтак, за результатами засідання робоча група у складі працівників поліції, податківців, представників Камінь-Каширської філії «Волиньобленерго» провела відпрацювання населених пунктів Сошичненської територіальної громади щодо питань лісопереробної галузі. Зокрема, обстежено 17 стрічкових пилорам, розміщених на теренах Стобихівки. З їхніми власниками проведена роз’яснювальна робота з приводу усунення виявлених недоліків.

Окрім того, детально перевірено місцевого підприємця, який фігурує у матеріалах, опублікованих у ЗМІ. За отриманою інформацією, його основним видом діяльності є лісопильне та стругальне виробництво, про що свідчить наявність усіх відповідних дозвільних документів, у тому числі на лісопродукцію, котра знаходиться на підприємстві. Слід зауважити, що останнє є найбільшим платником податків у Сошичненській громаді.

Враховуючи зазначене вище, ознаки кримінального та адміністративного правопорушень – відсутні, а відомості, зазначені у повідомленні – безпідставні, позаяк не містять фактичних даних. До такого висновку дійшли члени комісії.

Відділ інформаційної діяльності, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та контролю райдержадміністрації