Самовільні порубки, вилучення та затримання на Камінь-Каширщині та Ківерцівщині

Події з криміналом та нападом на працівників державної лісової охорони днями відбувалися у Цумані. Під час вечірнього рейду працівники ДП «Цуманське ЛГ» виявили самовільну порубку цінної деревини в Горинському лісництві. За слідами встановили рух лісопорушників – їх оперативно вдалося наздогнати. На вимогу зупинитися лісопорушники – а це четверо чоловіків – не реагували. Все це працівники державної лісової охорони фільмували на камеру.  Зрозумівши, що відзняті їхні обличчі та є всі докази, порушники намагалися позбутися краденої деревини та забрати телефон, на який їх знімали.

Про факт нападу на працівників лісової охорони, які прирівнюються до правоохоронних органів, та самовільну порубку зі збитками, що тягне на кримінальну відповідальність, повідомили у поліцію.

Триває слідство. Встановлюється міра запобіжного заходу.

Варто зазначити, що один із лісопорушників – житель смт Цумань – неодноразово був помічений за подібним «заняттям».

На Камінь-Каширщині у двох виявлених випадках також вдалося встановити винних осіб.

На самовільній порубці у Нуйнівському лісницві ДП «Камінь-Каширське ЛГ» вдалося затримати двох жителів, які приїхали до лісу двома тракторами з причіпами.

Сума збитків, яких встигли завдати порушники, – понад 30 тис. грн.

Особи встановлені, вилучені трактори та 2 бензопили.

Триває слідство.

Самовільну порубку працівники цього ж державного підприємства днем раніше виявили в Обзирському лісництві. За гарячими слідами деревину знайшли на приватній пилорамі в с. Гута Боровенська.

Деревину вилучено. Особи встановлені, притягнуті до адмінвідповідальності.

Затримали лісопорушників і працівники державної лісової охорони ДП “Колківське ЛГ”. Самовільну порубку двоє місцевих мешканців здійснювали у Рудниківському лісництві. Збитки у цій ситуації – 30 тис. грн, за що також передбачена кримінальна відповідальність. Матеріали справи передано в поліцію.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ