У держлісгоспах області відбуваються звітно-виборні профспілкові конференції

Голови звітуються про зроблене, про виконання колективних договорів між первинними профспілковими осередками і адміністраціями держпідприємств, діляться планами на майбутнє, вислуховують своїх колег, обирають профспілкових лідерів та делегатів на обласну звітно-виборну конференцію, яка пройде на початку вересня.

На всіх цих конференціях присутні голова облорганізації Павло Матіюк та інспектор з питань охорони праці і соціально трудових відносин Анатолій Родюк.

– Мені подобається активність і відкритість наших профспілчан, – зазначає Павло Матіюк. – Зауважу, що профспілка покликана відстоювати інтереси своїх спілчан та їхніх сімей. Але на кожній звітно-виборній конференції щонайперше чуємо вболівання за державницький вектор розвитку галузі, дисципліну і порядність, дотримання безпекових складових та інструкцій з охорони праці. Є велике вболівання за розвиток державних підприємств.

Уже стало нормою, що працівники держпідприємств області отримують, згідно з договорами, всі соціальні гарантії, фінансові заохочення, виплати, мають можливість відпочити на відомчій базі на озері Світязь або ж поїхати на відпочинок у «Залізний порт» на Чорне море. Мають знижки на паливні дрова чи лісоматеріали, якщо хтось забажає будуватися. На належному рівні й побутові умови, забезпечені працівники і спецодягом.

Під час зборів працівники озвучують чимало цікавих пропозицій й ініціатив. Бувають і зауваження, а іноді звучить цілком справедлива критика. Звісно, є й строгі вимоги, які члени профспілки, згідно з тими ж колективними договорами, мають суворо дотримуватися. Це дисциплінованість, порядок, відповідальність за доручену роботу.

– Ми задоволені організацією і проведенням цих профспілкових форумів в усіх без винятку лісомисливських господарствах. Дуже вдячний за підтримку і розуміння значимості діяльності профспілки начальнику Волинського ОУЛМГ Олександру Михайловичу Кватирку. Без його принципової позиції досягти таких успіхів профспілкам було би непосильним завданням, на всіх без винятку конференціях йому за це звучать слова подяки і підтримки, – зазначив Павло Матіюк.

На сьогодні звітно-виборні конференції відбулися вже практично на всіх підприємствах.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ