Лісівники Волині долучилися до всеукраїнських акцій з благоустрою

Паралельно зі створенням лісів у держлісгоспах області проводилися заходи з благоустрою. Цього року – в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою.

Прибиралися та озеленювалися території лісництв та адмінбудівлі лісгоспів,  придорожніх куточки майстерських дільниць. Крім того, встановлено 160 нових інформаційних стендів, 40 межових вказівних знаків лісництв та 45 межових вказівних знаків лісгоспів, оновлено білборди, інформаційні стенди на дорогах міжнародного, обласного та місцевого значення, інші інформаційні та застережні знаки.

Прибрано від сміття 230 км придорожніх узбіч та лісосмуг, прогрейдеровано 400 км лісових доріг, оновлено і підготовлено до роботи 123 рекреаційних комплексів та 650 малих рекреаційних пунктів.

Оновлено, прибрано і підготовлено до роботи у весняно-літній сезон екологічні стежки, Воротнівський ботанічний заказник, велосипедні та кінні маршрути лісовими масивами, що мають історичні, природозаповідні, меморіальні пам’ятки.

Впорядковано місця поховань часів Козацької доби, Першої і Другої світових воєн, меморіали та братські могили, що в зоні відповідальності лісогосподарств Волинського ОУЛМГ.

Долучилися лісівники до озеленення, впорядкування, прибирання сіл, селищ та містечок, зокрема, парків, пам’ятних скверів та алей, дендрологічних скверів шкіл, де діють учнівські лісництва, територій храмів, дитячих садочків, дитячих та спортивних майданчиків, інших місць масового перебування та відпочинку людей.

У рамках акцій проводились тематичні екскурсії, уроки та бесіди з дітьми, молоддю, громадськістю, розвішувалися шпаківні та будиночки для кажанів, обгороджувалися мурашники.

До проведення лісівничих акцій «За чисте довкілля» та Дня благоустрою залучалися працівники лісогосподарств та члени їхніх родин, члени обласних організацій Товариства лісівників України та профспілки працівників лісового господарства, вихованці шкільних лісництв, студентська та учнівська молодь, представники місцевих ОТГ, депутати, громадські активісти, журналісти, всього – 6220 учасників.

Акційні заходи проводились із дотриманням всіх карантинних вимог.

Інформаційні матеріали про проведення лісівничих акцій «За чисте довкілля» та Дня благоустрою розміщувалися у ЗМІ, висвітлювалися у мережі Фейсбук та на сайті Волинського ОУЛМГ .

Пресслужба Волинського ОУЛМГ