На Камінь-Каширщині місцевого жителя затримали за самовільну порубку святкових деревець

Виявили першого «новорічного» порушника працівники державної лісової охорони та групи оперативного реагування ДП «Камінь-Каширське ЛГ» під час патрулювання на території Сошичненського лісництва  учора, 29 листопада. Він встиг зрубати 32 дерева породи сосна – з метою заготівлі для продажу на новорічні свята. Встановлено особу лісопорушника, це житель с. Сошичне  Камінь-Каширського району.

За фактом складено протокол, матеріали  передані для розслідування працівникам відділу  поліції. Окрім штрафів, лісопорушнику доведеться відшкодувати суттєві збитки.

Принагідно хочемо звернутися до волинян із проханням бути відповідальними і не вдаватися до таких порушень. Для особистих потреб ялинку можна придбати у лісгоспі за доступними цінами. А намаганням «заробити» таким чином зазвичай завершується ось так – або безпосередньо в лісі, або вже під час реалізації немаркованої ялинки чи сосни.

Лісова охорона у цей період нестиме посилене патрулювання, особливо – в місцях ймовірної незаконної заготівлі святкових деревець.

Не псуйте свята собі і рідним. Нехай вони у кожного будуть затишними.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ