Профспілка преміює працівників пожежних частин та задіяних до гасіння пожеж

Працівники пожежних частин Волині, державної лісової охорони, які були раніше і зараз постійно задіяні до гасіння пожеж в екосистемах, отримають додаткові матеріальні нагороди. Ініціативу висловили начальник управління Олександр Кватирко, її підтримали керівники профспілок.

– Наша профспілка прийняла рішення додатково преміювати працівників, які залучалися раніше і нині залучаються до гасіння пожеж. Тому що для сотень наших людей ця весна і літо видалися дуже непростими. Хто знає, що таке бути на пожежі, в епіцентрі вогню і диму, ніколи не позаздрить. Крім того, часто без відпочинку, цілодобово. Тому що вогонь не чекає, поки людина набереться сил. Запорука успіху у гасінні пожежі – це оперативність та правильність дій. Наші хлопці великі молодці. Адже нерідко ситуації були справді страшні. Якісно спрацювали свого часу і на Житомирщині. За що були відзначені на місцях – кожен лісгосп надавав матеріальну винагороду відповідно до колективного договору.  Зараз, у розпал літа, начальник управління Олександр Кватирко вислови ініціативу таким чином підтримати наших людей. Безперечно, це рішення ми всі підтримали, – зазначає голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства України Павло Матіюк.

  • Цієї весни природна стихія й справді показала свою силу на повну. На початку теплого сезону утримання спекотної погоди призвело до численних пожеж через підпали сухої трави. На Волині втримати ситуацію на контролі вдалося лише завдяки зусиллям працівників лісової галузі та рятувальників. 

Ще досі пам’ятаються масштаби пожеж на Житомирщині, до локалізації яких також були залучені 130 волинських лісівників.

Загоряння періодично виникають і досі. Працівники пожежних частин, державної лісової охорони та груп оперативного реагування перебувають у повній готовності – вдень і вночі.

Попереду ще значна частина літа, тому лісівники мобілізують усі зусилля.

А кожного волинянина закликаємо бути відповідальними під час відпочинку на природі.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ