Лісівники відновили рекреаційний пункт, пошкоджений негодою

Лісівники ДП «Любомльський лісгосп» ліквідували наслідки буревію, що пройшов минулого тижня. Зокрема, на територіях великих рекреаційних пунктів Любомльського лісництва «Машівський бір», «Край міста» та «Пролісок» прибрали повалені дерева, поломане гілля, привели в порядок доріжки.

Щодня у ці теплі дні там відпочиває багато місцевих людей та гостей, що проїжджають повз. Для любителів порелаксувати на природі – це відмінна нагода зупинитись та опинитись у затишку і тіні могутніх дерев, насолодитись свіжим лісовим повітрям, почерпнути сили від природи. Відпочинок у таких місцях, де є гарні бесідки, місця для розведення вогнищ – це хороший приклад дотримання необхідних правил у пожежо-небезпечний період.

Працівники лісгоспу постійно стежать за благоустроєм на відпочинкових територіях, завозять дрова для розведення багать, встановлюють нові аншлаги, поновлюють, якщо необхідно, альтанки.

Шкода, коли недобросовісні відпочивальники інколи нищать те, що зробили лісівники. Неодноразово знімають і крадуть гойдалки, розбирають доріжки, б’ють інформаційні стенди, розкидають сміття… Такі ситуації дуже неприємні. Тому звертаємося до жителів із проханням цінувати працю інших, бути взаємоввічливими і дотримуватись культури поведінки. Бо «природа – це будинок, в якому живе людина».

Пресслужба ДП «Любомльське ЛГ»