Актуальні завдання вирішуємо колегіально

На колегії Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, яку провів начальник лісоуправління Василь Мазурик, аналізувалося багато питань,  пов’язаних із роботою лісівників Волині саме на цей період часу. Передусім Василь Васильович нагадав членам колегії про їхню важливу роль у вирішенні пріоритетних завдань в структурі управління.  З огляду на це, начальник ВОУЛМГ дав конкретний термін для того, аби, зокрема, налагодити виробничі стосунки між адміністраціями  лісгоспів, лісомисливських господарств та нештатними працівниками або так званими «договірниками».  Це питання, за словами Василя Мазурика, є дуже важливим аспектом  діяльності управління лісового та мисливського господарства області вцілому.

В іншому питанні, що також потребує якнайшвидшого вирішення, належить розібратися в  раціональній доцільності електронного обліку деревини. Як зауважив Василь Мазурик, на придбання усього необхідного для електронного обліку витрачаються великі кошти, через що це питання для лісових та лісомисливських господарств області в умовах сьогодення є дороговартісним. Та в той же час ефективної фінансової віддачі від нього не очевидно. Тому Василь Васильович просив керівників лісових колективів обміркувати яким чином здійснювати роботу обліку деревини в майбутньому, аби цей процес був і економічно вигідним, і корисним. Про свої висновки та пропозиції просив повідомити.

Принагідно слід зазначити і те, що нинішній період забезпечення дровами паливними населення у лісівників Волині особливий. У зв’язку з гіркими подіями в країні виникла необхідність (окрім традиційних пільгових категорій – одинокі, непрацездатні,  малозабезпечені волиняни)  забезпечити безкоштовно дровами паливними і три інші особливі категорії — сім’ї загиблих військовозобов’язаних, сім’ї поранених та  призваних військовозобов’язаних.

Утім зима все більше дає про себе знати. І ні на мить  волинські лісівники  не залишають поза увагою можливість допомоги військовим, які боряться за цілісність України на Сході.У зв’язку з цим, на чому наголосив Василь Мазурик під час колегії,  до  настання холодів потрібно встигнути відправити туди колоті дрова.  «Там наші співвітчизники, захисники, — зазначив він, —  захищають спокій кожного з нас. Ми про них не забуваємо і наш обов’язок – їм допомогти.»

Тож можна сказати, що перед колективом ВОУЛМГ стоїть чергове пріоритетне завдання – заготівля та сприяння в організації відправлення колотих дров на лінії фронту, для підтримки українських військових. Немає жодного сумніву в тому, що і цю важливу роботу лісівники Волині виконають як завжди — оперативно.

Світлана МІСЬОНГ, прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

  колегия 3

IMG_7421 IMG_7422 IMG_7424 IMG_7427