Василь МАЗУРИК: Планувати роботу – на реальних показниках, з реальних можливостей

Відбулася виробнича нарада за участю начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства  Василя Мазурика, першого його заступника Сергія Шеремети та інших працівників управління з керівниками лісових та лісомисливських господарств Волині. 

Розпочалася нарада по-святковому. Начальник управління від імені багаточисельного колективу «Волиньлісу» та від себе особисто тепло і сердечно привітав директора державного підприємства «Любешівагроліс» Віктора Симоновича з нагоди його 65-літнього ювілею. Розкішний букет троянд, переплетений із гарними побажаннями міцного здоров’я, успіхів у роботі,  рясних благословень в сімейному колі,  а також миру і стабільності в країні вцілому, стали чудовим подарунком поважному ювілярові, всім присутнім лісівникам зробили атмосферу в актовому залі піднесеною  і урочистою.

Опісля цього Василь Мазурик представив перед колективом свого заступника Турянську Лідію Зіновіївну, а далі – провів глибокий аналіз робочих питань, яких у порядку денному наради постало багато. В основному ці питання стосувалися проблем та перспектив розвитку лісової галузі області. В тому числі йшла мова щодо дотримання законності та достовірності фінансової звітності, правильності ведення бухгалтерського обліку, дотримання законодавчих актів та планів з питань фінансово-господарської діяльності окремих державних підприємств, що входять до сфери управління Волинського  ОУЛМГ. Аналізувалися показники роботи держлісгоспів по лісопромисловій діяльності станом на 11 вересня 2014 року, реалізації лісо- та пилопродукції за цей же ж період, інформація про виконання аукціонних зобов’язань обласного лісового господарства за ІІІ квартал та ін. Підбиваючи підсумок, Василь Мазурик озвучив конкретні зауваження та пропозиції, які, на його думку, тільки сприятимуть виконанню поставлених перед галуззю завдань.

— Мудрий керівник планує свою подальшу роботу, виходячи виключно із реальних можливостей, на реальних показниках, а не на надуманих, — серед важливого зауважив Василь Васильович, звертаючись до присутніх директорів лісгоспів. – У цьому успіх не лише такого керівника, а й колективу, який він очолює, працюючих людей, які за всім цим стоять, роботи управління вцілому та добробут держави.

Користуючись нагодою, начальник управління повідомив  про відкриття і подальше функціонування нового офіційного сайту ВОУЛМГ, який можна знайти, нагадаємо, за адресою  lis.volyn.ua

За вказівкою Василя Васильовича, сайт лісоуправління буде регулярно оновлюватися свіжою та достовірною текстовою, фото-відео інформацією про життєдіяльність лісових та лісомисливських господарств Волині. Це для того, зауважив він, аби будь-хто з жителів області, за її межами та всієї України міг ознайомитися зі щоденною клопіткою роботою волинських лісівників.

Світлана МІСЬОНГ, прес-служба  Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. 

нарада 3нарада 6нараданарада 1нарада 4