Юрій Болоховець: як війна змінює світ мисливських тварин

Навіть під час війни наші державні лісомисливські господарства приділяють увагу розведенню мисливських тварин, намагаються виділяти кошти для збереження та відтворення популяції. Хоча, скажу відверто, робити це стає все складніше. Минулого року ми запланували будівництво вольєрів для розведення дичини, але війна змусила відкласти деякі плани. Одна з основних причин – брак коштів. Мисливська галузь завжди була дотаційною.

Продовжити читання→

Понад 3 тисячі консерв для наших Захисників волинські лісівники уже відправили на передову

Волонтерський центр нашого управління та держлісгоспів робить це постійно. Серед усього, що доставляють лісівники Волині на передові позиції, – і такий вид продукції.

Правда, ми б і надалі не акцентували на таких нюансах, якби не відео, що отримали днями (відео дивитися до кінця).

Нам дозволили поділитися.

Впевнені – такі «блогери» точно надихнуть усіх на приємні думки. І додадуть бойового духу.

Продовжити читання→

Зроблено історичний крок у відносинах України та Румунії у сфері захисту довкілля

“Спільно з Міністром захисту навколишнього середовища, вод і лісів Румунії Tánczos Barna підписали Угоду про імплементацію Конвенції Еспо.

Продовжити читання→

Понад 13 тисяч кубометрів дров уже відправлено у постраждалі регіони України в рамках урядової програми

Безкоштовне паливо можуть отримати мешканці прифронтових областей – Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Дніпропетровської, Чернігівської.

Першочергово мають право на отримання паливної деревини пенсіонери, важкохворі, особи з інвалідністю, багатодітні сім’ї, особи, які на час опалювального періоду не користувалися субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Щоб отримати безкоштовні дрова, потрібно звернутися в територіальні громади.

Продовжити читання→