Волонтерська пошта лісівників Волині. Вантажі і вітання з дому доставляють будь-куди

Водій-лісівник із Волині Микола з колегами постійно їздить на фронт із гуманітарною та волонтерською допомогою воїнам-лісівникам та землякам.

– Начальник нашого управління Олександр Кватирко та колектив ОУЛМГ й лісгоспів приділяють велику увагу волонтерській допомозі українським воїнам-захисникам! З лютого цього року і на даний час я здійснив уже сім рейсів на фронт. Це Донецька та Луганська області. Ми возимо гуманітарний вантаж та допомогу лісівникам, які зараз мобілізовані або на службі за контрактом, і землякам з Волині та з інших областей. Львів’янам, рівнянам, івано-франківцям. Піхоті, танкістам, артилеристам, десантникам, теробороні.

Продовжити читання→

Засудили осіб, які викрали пиломатеріали, призначені для будівництва зони відпочинку

У серпні 2022 року працівники Соф‘янського лісництва ДП Маневицьке лісове господарство розпочали будівництво зони відпочинку з альтанками.

Місцевість багата на гриби, тому там часто проводять час місцеві жителі. Зважаючи на це, лісівники вирішили створити комфорт людям і водночас подбати про безпеку лісу.

Продовжити читання→

Валентина Матвіїв: «Тарас пустив коріння у Луцьку на довгі віки. Повернувся кленом туди, де вперше побачив світ»

“Вчора у Луцьку була презентована перша книга із двотомника “Мої думки” журналіста, волонтера, громадського діяча, добровольця, воїна, який віддав своє життя за свободу України, Героя України, волинянина Тараса Матвіїва. Зала Волинська обласна бібліотека для юнацтва була забита під зав’язку. Було дуже щемно і душевно.

Продовжити читання→

Нова локація від лісівників – фахова бібліотечка

Нещодавно відзначався Міжнародний день шкільних бібліотек.

Крім загальновідомого факту, що паперові книги виробляються із деревини, лісівники долучились до свята, подарувавши учням та вчителям те, на чому знаються: якість та комфорт.

Продовжити читання→

Минуло 40 років з дня підписання Всесвітньої Хартії природи

28 жовтня 1982 року Генасамблея ООН схвалила цей декларативний документ, який проголошує 5 ключових принципів збереження природи. Це ті заповіді, яких протягом 40 років намагався неухильно дотримуватися весь цивілізований світ.

Продовжити читання→

Три випадки самовільної порубки протягом дня в одному селі

Це – Карпилівка Луцького р-ну (раніше Ківерцівщина). Працівники державної лісової охорони та групи оперативного реагування ДП Ківерцівське лісове господарство тричі сьогодні виявляли порушення і затримували винних практично на тому ж місці.

Продовжити читання→

”Зелена країна”: восени лісівники висадили 16,1 млн сіянців

За весь час реалізації програми Президента «Зелена країна» висаджено майже 188 млн деревних рослин.

Під час осінньої лісокультурної кампанії підприємства Держлісагентства висадили 16,1 мільйон деревних рослин на площі 2563,3 га, з яких 1419,1 га – це лісорозведення.

Продовжити читання→

Не лише створюємо нове, а й доглядаємо за посадженим раніше

У держлісгоспах області за цей рік уже провели догляди за лісовими культурами на 15 830,5 га.

Виконали заплановані завдання на 113%.

Для лісівників такі заходи – принципово важливі. Не лише вчасність, а й якість має велике значення. Адже від цього залежить стан майбутнього лісу.

Тому в держлісгоспах постійно оновлюють техніку та засоби.

На Маневиччині лісівники уже зібрали та переробили журавлину

Сприятливе зростання ягід журавлини болотної переважає в сирих хвойних лісах, заболочених низинах, на старих торфовищах. На території державного лісового фонду Маневицького лісгоспу можна зустріти цю ягоду. Ягідники розміщені нерівномірно у Ново-Червищанському, Карасинському, Галузійському лісництвах. Ліміт на цю ягоду складає 100 тонн, а заготівельники цього сезону зібрали 230 кг журавлини.

Продовжити читання→