Консервні цехи, що збережені і діють при держлісгоспах нашої області, є виробниками продукції, яку споживають в усьому світі

Сьогодні у нас – смачна історія. Приправлена волинськими лісовими традиціями, які зберігають свої корисні властивості вже не один десяток років.

Чотири консервні цехи, що збережені і діють при держлісгоспах нашої області, є виробниками продукції, яку споживають в усьому світі.

Продовжити читання→

Державне агентство лісових ресурсів України підписало Меморандум про взаєморозуміння з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (UNDP Ukraine / ПРООН в Україні)

Заступник Голови Держлісагентства з питань цифрового розвитку Victor Smal: “Історичний день для лісової галузі України! Співпраця із UNDP відкриває нам великі можливості для розвитку та інтеграції до європейських і світових структур. Це в рази пришвидшує процес діджиталізації лісової галузі”.

Продовжити читання→

Лісівники Волині запровадили унікальну IT-програму для виявлення та прокладання швидкого маршруту до місця пожежі

«Пожежник» – унікальна розробка, адаптована під системи відеоспостереження, що діють у волинських держлісгоспах. Дає можливість автоматично прокладати маршрут, враховуючи діючу інфраструктуру. Це посилило роботу, яку на Волині у держлісгоспах ведуть уже протягом кількох років.

Продовжити читання→

Заготівля дарів волинських лісів збагатила бюджет на 4,6 мільйона гривень податків

Нинішній ягідно-грибний сезон на Волині – досить успішний з точки зору сплати податків. За останніми даними в області до бюджетів усіх рівнів від заготівлі з комерційною метою дикорослої продукції сплачено 4,6 мільйона гривень податкових платежів, – інформує Головне управління ДПС у Волинській області.

Продовжити читання→