Дякуємо, що в лісі ви – ЛЮДИ

На Волині завершився збір чорниці. Розпочався сезон грибів та ожини.

Ми дякуємо кожному з вас, дорогі волиняни, що поводитеся у лісі – як Люди.

Що розумієте: в умовах воєнного часу не всюди і не все можливо так, як це було раніше, тому дотримуєтеся вимушених обмежень.

Продовжити читання→

Мікроліс з волинських розсадників готовий до нової посадки

34% території нашого регіону займають лісові насадження . Наразі працівники лісових господарств Волині працюють над тим ,аби збільшити цей показник. Не зважаючи на воєнний стан у країні, лісівники дбайливо виконують свою роботу . Висіяне цієї важкої весни насіння дерев уже готове стати новим волинським лісом.

Продовжити читання→

Забезпечення соціальної сфери відновлювальними лісовими ресурсами в умовах воєнного стану”: лісівники разом із екологами обговорили необхідність збільшення заготівлі дров

За оновленими даними, цьогорічна потреба населення у дровах – 5,5 млн м3. Такі дані Держлісагентство отримало від ОВА. До війни ця цифра була меншою, близько 3 млн м3.

Питання забезпечення населення дровами знаходиться на особистому контролі Міністра Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів УкраїниРуслан Стрілець.

Продовжити читання→

Олександр Кватирко: “Вітаю усіх і кожного з Днем знань!”

Лісівники Волині є, були й будуть суб‘єктом і об‘єктом безперервного процесу передачі знань.

Ми є прихильниками найдієвішої освітньої практики – роботи в безпосередньому контакті з природою і людьми, які є носіями безцінного досвіду.

Продовжити читання→