Кубок лісівників Волині з футболу виборола команда ДП «Любомльське ЛГ»

Фінальні ігри чемпіонату-2021 відбулися на стадіоні смт Ратне. Змагалися за перемогу колективи ДП «Ратнівське ЛМГ» та ДП «Любомльське ЛГ». 1-0 – рахунок на користь гостей.

Серед уболівальників – начальник управління Олександр Кватирко, голова Ратнівської селищної ради Віталій Бірук, ратнівчани та гості селища, директори лісогосподарських підприємств, працівники Волинського ОУЛМГ.

Голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства України Павло Матіюк розповідає, що з кожним роком, відколи розпочався чемпіонат, напруга зростає, як і рівень підготовки команд.

Продовжити читання→

Як збільшити площі лісів на Волині, обговорили під час розширеної наради

Учора, 2 вересня, у сесійній залі Волинської обласної ради відбулася нарада у розширеному форматі. Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, голова обласної ради Григорій Недопад, начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко, депутати обласної ради, керівники райрад, райдержадміністрацій, голови територіальних громад, директори державних лісогосподарських підприємств та керівники профільних відділів Волинського ОУЛМГ спільно вирішували питання, що гостро постало на часі – винайдення земель для збільшення лісистості Волині.

Продовжити читання→