Делегація Держлісагентства перебуває із робочим візитом у Латвії

Про це на сторінці у Фейсбук розповів голова Державного агентства лісових ресурсів Юрій Болоховець.

«Знайомимося із успішним досвідом колег. Перша зустріч відбулася в державній лісовій компанії Латвії.

Підготував ряд цікавих фактів:

Лісистість країни за останні 100 років зросла в два рази: з 27 до 52%.

Продовжити читання→

Відбулася IV обласна звітно-виборна конференція профспілки працівників лісового господарства України

Організували та провели її традиційно у Луцьку, в приміщенні навчально-методичного центру профспілок області.

Серед членів президії – голова ЦК профспілки працівників лісового господарства України Степан Кривов’язий, голова Федерації профспілок області Іванна Дубинка-Філозоф, заступник начальника Волинського ОУЛМГ Олександр Рибчинський, голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Павло Матіюк.

Присутні  – директори та голови профспілкових організацій лісогосподарських підприємств, інші запрошені делегати.

Продовжити читання→

Розвиток мисливського собаківництва на Волині виходить на новий рівень

Наміри про партнерство у цьому напрямку скріпили відповідною угодою начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко та голова правління громадської організації «Волинський клуб собаківництва» Ігор Жмурко.

Посилення ролі мисливського собаківництва у відповідних галузях наукової і господарської діяльності, що проводиться на території Волинської області; зміцнення матеріально-технічної бази та ресурсного забезпечення; проведення спільних тематичних заходів, організація роботи громадських та державних лісівничих організацій, –  ці та інші напрямки будуть спільно втілювати у життя обидві сторони.

Продовжити читання→

На Любешівщині лісова охорона вже не вперше затримує браконьєра ФОТО

Під час нічого рейду сьогодні, 28 вересня, єгерська служба ДП «Любешівське ЛМГ» помітила незаконно встановлену вежу. Згодом зрозуміли, що на ній браконьєр. Коли стали наближатися, чоловік погрожував, що стрілятиме.

Тоді вдався до втечі, залишивши на вежі рюкзак з особистими речами. Крім іншого, у рюкзаку були ключі від мотоцикла, який єгерська служба виявила поруч із вежею.

Продовжити читання→

Перший мільярдний мільйон майбутніх дерев висадили лісівники Волині

У держлісгоспах області активно проводять осінню лісокультурну кампанію. За минулий тиждень лісовідновлення проведено на 117,6 га площ, нові ліси створено (або проведено лісорозведення) на 39, 4 га. Загалом заходи із відновлення та створення лісу лісівники вже провели на 157 га. Висадили при цьому 1 млн 3 тис. сіянців основних (сосна та дуб) та супутніх (береза, ялина, вільха) лісових порід.

Інформацію про це можна побачити на сайті «Зелена країна».

Продовжити читання→

У Черкасах відбулася розширена колегія Державного агентства лісових ресурсів України

Головне питання – вирощування посадкового матеріалу із закритою кореневою системою та створення лісових культур на базі держпідприємств Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства. На цю тему доповідав начальник облуправління Олександр Дзюбенко. 

Продовжити читання→

За 2 дні лісівники Волині висадили майже 400 тис. сіянців

На Волині триває осіння лісокультурна кампанія. За 2 дні у держлісгоспах області висадили 379 тис. сіянців різних порід. Таким чином волинські лісівники уже зробили внесок у реалізацію програми Президента України «Зелена країна». Роботи активно тривають.

Нагадаємо: відновлення лісу у нашій області проводиться двічі на рік ­– навесні та восени.

Цієї весни у держлісгоспах Волині лісовідновні заходи проведено на площі 4872 га. Відновлено кожну ділянку.

Продовжити читання→

Ми вже висаджуємо ліс. Долучайтеся до реалізації програми Президента «Зелена країна»!

З 1 жовтня по 30 листопада за ініціативи Держлісагентства України триватиме акція «Створюємо ліси разом». Цієї осені  вона буде унікальною ще й тому, що відновлення лісу та його створення відбуватиметься в рамках виконання програми Президента України «Зелена країна». Акція буде масштабною, із залученням максимальної кількості учасників.

Продовжити читання→

Як, де і за скільки купити дрова паливні

Ще кілька холодних днів – і у волинських селах, містечках та навіть великих містах розпочнеться «дров’яний бум». Щоб знизити кількість запитань, інформуємо громадян про орієнтовні ціни на тверде паливо, місця реалізації та контакти відповідальних осіб.

Нагадуємо: державні лісогосподарські підприємства Волинського ОУЛМГ традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у найближчий до них лісгосп чи лісництво – постійні лісокористувачі готові продати дров’яну деревину у встановленому порядку за встановленими відпускними цінами.

Продовжити читання→