Напрацьовані проекти рішень круглого столу на Волині будуть винесені на обговорення в парламенті

Про інтереси територіальних громад, деревообробників та лісогосподарських підприємств йшлося учора, 27 травня, під час круглого столу у Камені-Каширському.

Відбулася розгорнута зустріч у залі засідань державного підприємства «СЛАП «Камінь-Каширськагроліс».

Народна депутатка Ірина Констанкевич, начальник Волинського обласного управління лісового і мисливського господарства Олександр Кватирко, заступник начальника Волинського ОУЛМГ Олександр Рибчинський, голова бюджетної комісії Волинської обласної ради Орест Маховський, депутати облради Анатолій Бусько, Анатолій Філюк, голова Камінь-Каширської райдержадміністрації Ольга Ващук та райради Віктор Сус, голови територіальних громад 23 округу Олег Кух, Анатолій Дорошук, Олександр Ковальчук, Віктор Пась, Олександр Гаврилюк, Олександр Палінкевич, представники приватного бізнесу та громадськості зібралися, щоб конструктивно обговорити важливі для всієї області та й загалом країни питання.

Продовжити читання→

Три області з’їхалося гасити лісові пожежі на Волині ВІДЕО

На території Камінь-Каширського району ліквідували 5 масштабних лісових пожеж. До участі у гасінні залучили більше п’ятдесяти одиниць техніки та майже двісті працівників лісової галузі і рятувальників. На допомогу волинянам також прибули і підрозділи державної лісової охорони та пожежних служб лісогосподарських підприємств з Рівненщини і Житомирщини.

Продовжити читання→

З нагоди Міжнародного дня біорізноманіття лісівники Волині провели зустрічі з вихованцями шкільних лісництв

Щороку, 22 травня, світ відзначає «Міжнародний день біологічного різноманіття». З цієї нагоди лісівники Волині протягом тижня проводили навчальні зустрічі, конференції, уроки з практичним напрямком.

Цей день – чудова нагода ще раз згадати про різноманітність нашої природи і необхідність її збереження.  

Головний лісничий ДП «Поліське лісове господарство» Анатолій Іщик спільно із керівником Чорторийського шкільного лісництва Ольгою Вейною провели для учнів Старочорторийської ЗОШ лекцію про важливість доцільного використання компонентів біорізноманіття.

Продовжити читання→

На Камінь-Каширщині сьогодні локалізували 5 пожеж

Працювали над непростими завданнями лісівники Волині, Житомирської та Рівненської областей спільно з підрозділами Державної служби надзвичайних ситуацій в області. В урочищі Грива, що в межах ДП «СЛАП «Камінь-Каширськагроліс», сьогодні, 26 травня, відбулися протипожежні навчання.

Такі заходи проводяться за дорученням голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрія Болоховця.

Продовжити читання→

На Старовижівщині провели профспілкову конференцію

Днями у ДП «Старовижівське лісове господарство» відбулася звітно-виборна профспілкова конференція. За участю голови  обласної організації профспілки працівників лісового господарства Павла Миколайовича Матіюка, лісничих, майстрів лісу, майстрів та робітників цехів  переробки деревини.

Засідання розпочав голова профкому ДП «Старовижівське лісове господарство» Анатолій Дунець, який виступив із звітною доповіддю профспілкового комітету ДП «Старовижівське лісове господарство» за період з 15 квітня 2016 року по 20 травня 2021 року.

Продовжити читання→

Відбудуться торги з продажу необробленої деревини

26 травня відбудеться додатковий аукціон із продажу необробленої деревини ресурсу ІІ кв. 2021 року, що пропонується державними лісогосподарськими підприємствами Волинського ОУЛМГ.

Рекомендуємо нашим партнерам-деревообробникам взяти участь в аукціоні.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням: https://utes.net.ua/news/tizhnevi-elektronni-torgi-aukcioni-z-garantiynimi-vneskami-dlya-vsih-lisokoristuvachiv-ukrayini-z-prodazhu-neobroblenoyi-derevini-zagotivlya-ii-kvartalu-2021-roku-schoseredi-z-05-05-2021-roku.htm

На Ратнівщині лісова охорона затримала трактор з деревиною невідомого походження

Нині з’ясовуються обставини подій, тривають слідчі дії.

Трактор з причіпом працівники  державної лісової охорони ДП «СЛАП «Ратнеагроліс» спільно з ДП «Ратнівське ЛМГ» зупинили в лісовому масиві Велимчанської територіальної громади. Навантажена деревина була без відповідного маркування.

Продовжити читання→

Перші дні життя лісу: на ратнівському розсаднику проростає насіння

Теплиці рясно вкриті паростками – проростає сосна, ялина, дуб, вільха, береза та інше насіння. І хоча лісівники над цим багато та важко працюють, робота приносить задоволення, тому що є віддача.

Ратнівський теплично-розсадницький комплекс, що діє на базі державного підприємства «Ратнівське лісомисливське господарство», – це 28 теплиць по 0,05 га. Цієї весни тут висіяли насіння сосни звичайної на площі 1,08 га, ялини європейської – 0,01 га, також модрини європейської, вільхи чорної та берези повислої.

На полі висіяні дуб звичайний – 0,25 га, дуб червоний – 0,05 га, липа серцелиста – 0,01, також яблуня, груша, абрикос. Із чагарників – пухироплідник калинолистий, аморфа, шипшина.

Всього засіяно 1,6 га площі.

Продовжити читання→

Спільні пожежні навчання відбулися на базі Цуманського лісгоспу

Сьогодні, 21 травня, на базі ДП «Цуманське лісове господарство» у Берестянському лісництві тривали спільні протипожежні навчання підрозділів державної лісової охорони.

На навчанні були залученні працівники НПП «Цуманська пуща», Ківерцівського відділу поліції, також державної служби надзвичайних ситуацій у Волинській області.

Керівниками на гасінні умовної пожежі були головний лісничий ДП «Цуманське ЛГ» Артем Лісовецький та провідний інженер охорони та захисту лісу Віктор Аршулік.

Продовжити читання→