Під час чергової колегії Волинського ОУЛМГ йшлося про підсумки I кварталу

Колегія відбулася під головуванням начальника управління Олександра Кватирка за участі його заступників, начальників відділів ВОУЛМГ, директорів підприємств.

У порядку денному – чимало важливих питань: це і підготовка до пожежонебезпечного періоду, основні підсумки роботи із лісопромислової діяльності та виконання фінансових показників за I квартал 2021 року.

Продовжити читання→

Як на Волині проводиться механізована посадка лісу

Протягом десятиліть значна частина робіт з лісовідновлення, обробітку ґрунту та посадки лісових культур здійснюється механізованими способами. Така робота є цілком виправдана і дає результат.

Звичайно, якими б не були машини, вони не здатні на 100% замінити людські руки ні у справі посадки, ні догляду за лісовими культурами, а згодом – молодим лісом. Люди – найважливіша цінність, і ми не втомлюємося про це говорити.

Продовжити читання→

Акції зі створення лісів та озеленення планети на Волині. Підсумки

Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом – 2021», ініційована Держлісагентством, офіційно фінішувала ще 17 квітня. Але в нашій області заходи продовжувалися весь минулий тиждень, посадки лісу заплановані й надалі – люди досі активно ініціюють свою участь цілими компаніями та одинично. Справа посадки лісу за останні роки стала однією з найулюбленіших – справді народною.

Цього року на Волині одночасно проходила й Всесвітня акція «Озеленення Планети». Аналогів українській весняній лісівничій лісокультурній кампанії у світі досі не було. Міжнародна акція з’явилася завдяки співпраці волонтерів і Держлісагентства.

Продовжити читання→